Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tulajdonosok összeszed...

A kutya tulajdonosok összeszedik a kutyapiszkot a kutyájuk után az utcán?

Figyelt kérdés
Ahol én lakos 3 olyan kutyás családot ismerek akik zacsikkal felszerelkezve mennek kutyát sétáltatni. A többi gyünyörűen elsétál az ebével és maguk után hagyja a kutya ürüléket. Még a kis gyerekesek is, pedig ők az igazán veszélyeztetett csoport, hisz a totyogó csemete egy pillanat alatt a szájába tesz mindent, így próbálja meg megismerni a világot és a környezetét. Nálunk a fűre azért tilos lépni mert kutyagumiba lép az ember. Szép mi? Pedig még kutyagumi kuka is van 20 méterenként.
2009. ápr. 23. 10:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Sajnos jelenleg nem, de ennek helyi rendelettel gátat lehetne szabni. Ha bírság járna érte mint minden valamire való Európai országban, akkor javulna a helyzet, mert olcsóbb lenne zacsit venni, mint kicsengetni a többtízzeres bírságot!


Addig amíg nem történik semmi ne is várjuk a változást.

2009. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

előző voltam:


sajnos az én városomban méh a kakis-kukát is ellopják vagy összetörik, így sétálhatsz akár hazáig is a szeretetcsomaggal...és ez sem igazán egy ösztönző momentum az átlag embernek.

2009. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem mindenkire jellemző, de szerencsére egy egyre több embert látok, aki összeszedi a termést.
2009. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekes vagyok kutyával, de bevallom nem szedem össze a kutyapiszkot. Nem lustaságból. Erdőbe járunk minden nap a kutyákkal, és ott alig van szemetes. Ami meg van azokat szétrúgdossák, felgyújtják, nem ürítik stb. Hazáig meg nem cipelem.

Én se szeretem mikor a gazdik az úton hagyják a kutyapiszkot, de azt sem tartom higénikusnak mikor a megállóban lévő szemeteskukába kell bedobálni, mert máshol nem találunk kukát.

2009. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
en becsben elek.itt vannak tabläk hogy ha nem szedi össze az illetö akkor 36 eurot kell fizetnie.de sajnos szo szerint leszar..ak a tablat.nem foglalkoznak vele.a gumi meg ott marad
2009. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

nem igazán értem,hogy miért kellett lepontozni a kettővel előttem szólót.Miért baj az,ha az erdőben nem szedi össze?

Arra még senki sem gondolt,hogy ha minden egyes kakit becsomagolsz egy nejlonzacsiba(azért ki lehet számolni,hogy ez évi hány nejlonszart jelent),majd kidobod a kukába azzal kicsit durvábban szennyezed a környezeted,mintha otthagyod a trágyát az erdőben....Persze ha a járdára,vagy olyan helyre végzi a dolgát a kutyám,ahol engem is zavarna,akkor természetesen fölszedem,de azért ne legyünk már álszentek!!!Nevetségesek vagytok egytől egyig.

2009. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutyám 4 hónapja van nálam, 3 hónapig felszedtem utána a kakit, bárhová is pottyantotta, de már teljesen kikészültem, hogy sokszor belelépek én vagy a kutyám játék közben más kutyák ürülékébe, és hogy csak a játszótéren van kuka, de oda meg nem mehetek be kutyával, és kedves, unatkozó nyugdíjasok állandóan figyelnek, hogy kik szegik ezt meg... Szóval mostmár én is otthagyom a kutyagumit, persze az árokparton, és mindig van nálam zacsi, hogyha a kutya nem ott végzi el a dolgát, ahol szokta, fel tudjam szedni. (az is vicces, mikor a kutyasz@r ott van a járda közepén, a játszótéren...)
2009. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen szedik össze, mi összeszedjük, meg néhány kutyás, akivel jóban vagyunk.
2009. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én falun lakom, az árokparton meg az erdőben nem szedem össze. Ha olyan helyen járunk (járda, út stb.) akkor összeszedem, ill. ha véletlenül egy bekerítetlen előkertben intézi el, azt is.

De ez sem elég, múltkor egy nő leordította a fejem, amiért a kutyám lepisilt valami bokrot egy árokparton. Azt már tényleg nem tudom összeszedni!!!

2009. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

ne is haragudjatok de erdőben nem kaki a kaki????


nem azért kell összeszedni mert rosszul mutat, hanem mert fertőzések forrása lehet...az erdőben is ! A vadállományt veszélyeztetheti!


nem hiszem hogy annyit csinálna a kutyád hogy azt ne lehetne tovább vinni!!!!


én nem csodálkozok a lepontozáson!



Ez pont olyan mint mikor valaki arra hivatkozik hogy az Övé kicsi kutya és kicsit csinál...akkor annak kicsit kell belenyomni az arcát mert ezek szerint a kicsi nem számít! ;/

2009. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!