Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tulajdonosok összeszed...

A kutya tulajdonosok összeszedik a kutyapiszkot a kutyájuk után az utcán?

Figyelt kérdés
Ahol én lakos 3 olyan kutyás családot ismerek akik zacsikkal felszerelkezve mennek kutyát sétáltatni. A többi gyünyörűen elsétál az ebével és maguk után hagyja a kutya ürüléket. Még a kis gyerekesek is, pedig ők az igazán veszélyeztetett csoport, hisz a totyogó csemete egy pillanat alatt a szájába tesz mindent, így próbálja meg megismerni a világot és a környezetét. Nálunk a fűre azért tilos lépni mert kutyagumiba lép az ember. Szép mi? Pedig még kutyagumi kuka is van 20 méterenként.
2009. ápr. 23. 10:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

Jelenleg Angliában élek, itt sok helyen van tábla, amin az áll, ha nem szeded össze 500, 1000 vagy 2000 fontra is büntethetnek, kerülettől függ.

Ahol van tábla ott általában szemetes is.

A városban, parkokban mindig összeszedem Magyarországon ás Angliában is.

Viszont egy mezőn, vagy erdőben nem szoktam összeszedni.


Van olyan hülye, aki összeszedi az erdőben, vagy a mezőn, majd a zacskóval együtt eldobja. Mekkora barom!!!

Arra nem gondol, hogy az ürülék elbomlik, természetes anyag, a zacskóval viszont környezetet szennyez.

2009. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

milyen jó is hogy ilyen sok aniním okos rendes ember jár ide4


szépek vagytok!


el tudom képzeni a kerteteket ahol hegyekben áll a sz@r, mert hát úgyis lebomlik...vagy otthon összeszeditek?


ott már nem bomlik le? ott már baj ha bűzlik?


csodás ország ez!

2009. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: Akkor járj ki a mezőre szedd fel a nyúlszart is!
2009. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én mindig felszedtem.Megmondom őszintén hogy már nem szedem össze mióta úgy jártam hogy az iskolában az óra közepén éreztünk valami büdöset.Akkor derült ki hogy kutyagumiba léptem és el nem tudjátok képzelni milyen ciki volt hogy ott bűzölög a cipőm...-.-" azóta nem szedem fel (kivéve ha járdára csinálja) azért annyira higénikus vagyok...az miért olyan nagy dolog ha az erdőben nem szedik fel? A hajléktalanok vajon hova végzik?Lebomlik azt csá.Ez a természet rendje, egy kis trágyát kap a föld :D Régen a farkasok vajon hova sz@rtak? Szerintetek utánuk is felszedték? Még mindig itt a bolygó nem pusztult el a farkasok kakájától nem??Na engem is lehet lehurrogni!!:)) :*
2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!