Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tulajdonosok összeszed...

A kutya tulajdonosok összeszedik a kutyapiszkot a kutyájuk után az utcán?

Figyelt kérdés
Ahol én lakos 3 olyan kutyás családot ismerek akik zacsikkal felszerelkezve mennek kutyát sétáltatni. A többi gyünyörűen elsétál az ebével és maguk után hagyja a kutya ürüléket. Még a kis gyerekesek is, pedig ők az igazán veszélyeztetett csoport, hisz a totyogó csemete egy pillanat alatt a szájába tesz mindent, így próbálja meg megismerni a világot és a környezetét. Nálunk a fűre azért tilos lépni mert kutyagumiba lép az ember. Szép mi? Pedig még kutyagumi kuka is van 20 méterenként.
2009. ápr. 23. 10:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

előző voltam:


pontosan ez a fajta magyar mentalitás a probléma!

2009. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
én nem szedem össze ..soha nem is szedtem és nem is fogom.amig a bevásárloszatyrok,tisztasági betétek,elhasznált gumiovszerek,ott hevernek a z utakon,játzsóterek homokozóiban,addig én nem szedek össze s emmit.lehet lepontozni,fujjogni. AKKOR SEM.ja ,nem utolsósorban megjegyezném,hoyg kutyás gyerekorvos mondta ,hogy lenyelt cigicsikktöl már látott gyereket meghalni,de kutyaszartól még nem.
2009. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
En kisgyerekes vagyok, de ha nem lennék az akkor, is összeszedném a kakit, mivel lakótelepen élünk. Nálunk rengeteg a kutya a környéken és sajna a 80 % otthagyja a csomót az állata után:-(
2009. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Én sem szoktam felszedni (le lehet pontozni).
2009. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

ha kedves "addig nem szedem össze míg" hol lenne a világ ha mindenki így állna hozzá....gratulálok. Biztosan a gumi és betét hajigálók is azt mondják hogy addig nem szedik fel amíg a kutyakaki az utcán hever!


Azért azt nem tudom hogy állna a szád ha a te gyereked kapna valami súlyos fertőzést azért, mert az utcán vagy a homokozóban kaki volt.


egyáltalán minek kelsz fel reggel, addig amíg a föld másik oldalán van aki alszik...

2009. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

kedves 16: 29. már vártam a lehurrogos üziket.1:nem lesz a gyereknek semmi baj a kakitól,mert nem eszi meg,hidd el,mivel szaga van,és nem hülye a kisgyerek s em.

2:ja..a tisztasági betét és az elhasznált gumoóvszer 100 szor higiénkusabb,ha a gyerek szájába kerül.ugye? ezek szerint én azok közé tartozom akik a kutyagumit nem szedik fel,viszont te azok közé akik a többit nem. (ja ,és régen amikor a gyerekek összeszedték a tyukszart az udvarban ?! na és ma is élnek.:)nem kell finnyáskodni.id e bármit le lehet irni,én legalább öszinte vagyok,mig te lehet ,hoyg ide ilyeneket irogatsz ,és leviszed a kutyádat zacsi nélkül......

2009. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16: 42 : IGAZAD VAN
2009. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szerintem is, énsem szedem össze. meg nemtudom hogy hogy kerlne éppen játszótérre homokozóba kutyakaki?

Én biztos nemengedem olyan helyre a kutyámat... az egy dolog hogy kakil, de nem játszótérre, főleg nem homokozóba... és ha már it tartunk. nem egy ember odacsinál afűbe, ilyen-olyan helyekre. akkor azokkal mi van? azhigénikusabb? :S

2009. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
16: 59 Igazad van,végre valki aki átlátja mire gondolok.
2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
ja 16:42 voltam
2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!