Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetted túl magad a...

Hogy tetted túl magad a kutyád halála után?

Figyelt kérdés
Tegnap este halt meg, 8 év után.
2011. szept. 16. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nyáron halt meg (július 31-én) a 8 éves kutyusom.


Azt hittem meghalok. Mikor altatta a doki, annyira sírtam, hogy nem kaptam levegőt, ő ott ült az ölemben és szép lassan aludt el, a testvérem rám is szólt, hogy szedjem magam össze, inkább nyugtatgassam a kutyát. Úgyhogy nagylevegőt vettem, és próbáltam a kutyával nyugodt lenni...


Hazamentünk, nálam volt a kutya még mindíg (már halott volt). Bementem a házba, letettem az ágyamra és órákig sírtam. Borzalmas volt, soha nem felejtem el.


Megkértem a testvéremet, hogy a kutya összes holmiját szedje össze a házból azonnal, mert ha elöl hagyja, én abba belepusztulok. Összeszedte, elrakta, több zsáknyi cuccot kellett elraknia, még az ágyneműmet és a szőnyegeket is, amin aludt a kutya, mert rá se bírtam nézni, annyira elfogott a zokogás.


Aztán elhamvasztattuk a kutyát. A háznak egy olyan pontján van az Urna, ahol sosincs "egyedül", vagy csak ritkán.


Én azóta sem megyek abba a helységbe, ahhol a kutya cuccai vannak bezsákolva. Már egy év eltelt, de annyira rossz.


Júliusban halt meg, augusztusban már nézegettem kenneleket, de csak szomorkásan, kedvtelenül, nem is akartam új kutyát, csak a család tanácsolta nekem.


Szeptemberben megtaláltam Őt. A mostani kiskutyám. Akkor volt 2 hónapos mikor megtaláltam őt a tenyésztőnél és 3 hónapos volt, mikor hozzám került. Most egy éves. :-)


Az előző kutyámat soha nem fogom elfelejteni, sőt szerintem még elengedni sem tudtam őt, de kutya nélkül nem lehet élni. Vagy legalábbis én nem tudok.


A kérdésre válaszolva, nem tettem túl magamat rajta, csak már nem gonolok rá olyan sokat és most (egy év elteltével) nem mindíg sírok, ha eszembe jut ő.


De, ami/aki a legtöbbet segített nekem, az a mostani kutyusom. Mellette nem lehet, nem tudok szomorkodni.

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ugyan ez van velem is :) :( :(
2011. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha beszerzel egy új kiskutyát! Nekem az segített !!! Ha lehet ugyanolyan fajtájút és akkor nem érzed úgy hogy csak azért kell hogy elfelejtsd! Ja és gondolj arra hogy egyszer majd találkoztok!:)
2011. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Akiteki ***** válasza:

Sehogy.

Ha másik kutyád lesz is - mert kutya nélkül nem tudunk élni - akkor is hiányozni fog.

3 kutyámat temettem már el a kertben, most 2 éve az utolsót. Itt van körülöttem a többi, az unokája, a gyereke is, de egyik sem tudja pótolni a hiányukat. Minden alkalommal kicsordul a könnyem, ha eszembe jutnak.

2011. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én foxim felejthetetlen!!! A faluban mindenki ismerte! Nikor megkaptam még csak 6 éves voltam ezért kicsit "érdekes" neve lett :Matyi. Matyit mindenki ismerte a faluban! Neki nem kelett kiszökni! Egyszerűen kiugrott a kerítésen! Pedig rendes kerítésünk van!! Nincs rajta semmi juk! Nem is drót hanem fa és beton. Matyi épphogynem szállt mikor kiugrott a kapun! Na ezt a kutyát soha nem tudom elfelejteni! tÚL lehet rajta tenni agad de elfelejteni soha nem fogod! Az én kutyusom szept 4 halt meg egy évvel ezelőtt :(
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,nem nem megyek menhelyre. Van kutyám még,mindegyik más egyik sem helyettesítheti a másikat és attól még ugyan annyira fáj.:(
2011. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!