Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám nagyon ki van a...

Anyukám nagyon ki van a kutyáinkra bukva, vissza akarja vinni őket a menhelyre, és tudom, hogy meg is teszi egy idő után. Mit tehetnék? Hogy taníthatnám be őket gyorsan pár dologra? :' (

Figyelt kérdés

Tudom,hogy borzasztóan szenvednék ha visszavinnénk őket...az a baj,hogy most szétrágták a tujákat,és sétáltatásnál egyre messzebbre elmennek,aztán nem jönnek vissza hívásra...

Előre is köszönöm a válaszokat.:(


Egy elkeseredett kutyamániás lány


2009. ápr. 23. 20:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ja,és igen:azért hoztunk két kutyát,mert az előző depressziós volt, pedig vele is borzasztóan sokat foglalkoztunk.

Nem akartunk még egy ilyet megélni.

2009. ápr. 24. 18:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos jó gazdái vagytok a kutyáknak. Ha csak ennyi a probléma, akkor az könnyen orvosolható: ültessétek a kennelen kívülre a tujákat. A kutyák nagy kertészek, ezt minden kutyás tudja. Az a szerencsés gazdi, akinek nem kertészkedik a kutyája. Nekem az egyik ismerősömnek van egy 5 kg-os kutyája, aki bárhol, bármikor fél óra alatt ki tudja ásni a 4-es metro egyik állomását. Hát, hozzá képest mindenki csak kezdő!
2009. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!