Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire igaz a tápokkal...

Ez mennyire igaz a tápokkal kapcsolatban? (Pedigree, Brit)

Figyelt kérdés

Pedigree: http://www.youtube.com/watch?v=Ln5hdxrv_gw



Ja és mennyire jó táp a Brit? Mert olyat szeretnék venni!


2011. szept. 17. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak reklám :) Ha a fickó tényleg tenyésztő, biztos nem ezzel eteti a kutyákat, ha nem tenyésztő, akkor etetheti ezzel :D
2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire jó ez a táp, ezt én csak kiegészítőnek adom a kutyimnak. Illetve minden tápot a canint is, pedig abban elég sok a vitamin meg mindenféle jó...

Ám a reklám az gyönyörű, mármint a kutyák:)De hogy csak ezzel etetni a kutyát? Hát, én biztos nem tenném!

2011. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem csak táppal etetem az enyéimat csak kiegésszító kaja! Értem! A válasuokat köszönöm! Amúgy a Brit mennyire jó táp???
2011. szept. 17. 19:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és ahonnan és hoztam a Pulim ott a kicsiket ezze etették http://www.youtube.com/watch?v=Zsde8AJpXLI&NR=1 a nagyokat meg Happy doggal.
2011. szept. 17. 19:22
 5/11 Tyler913 ***** válasza:
A Brit-et nem ismerem.A reklammal kapcsolatban: tudod,van az a penz,amiert korpas a hajam...Cesar Millan is az egyik videoban Pedigree tappal etet,gondolom azert,mert megszponzoraltak,tehat fizettek neki ezert.Egyebkent a Pedigree az egyik leggagyibb tap,csak a jo marketinggel sajnos sikerult elhitetni az emberekkel az ellenkezojet.
2011. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz táp a Pedigree. A Brit elég jó, de a Brit Care jobb. Én etettem Brit Care-el és nekünk nagyon bevált:-)
2011. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a josera jött be.
2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a pedigree-s videót elküldtem a kutyás ismerőseimnek, nagyon vicces :D Jól lefizették a palit... Oké hogy a Pedigree régen fantasztikus táp volt, de ez 2010-es videó.
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Brit egy nagyon jó táp.

Már lassan 1 éve etetek vele,nagyon jó.

2011. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedigree ,Chapi, Darling, egykutya. Hatalmas multicégek gyártják ezért van pénzük az állandó reklámra és tenyésztők lefizetésére. De el kell olvasni az összetételt ,szinte mindben 4--6%hús van és szinezék izfokozó meg amúgy kidobandó élelmiszeripari melléktermék ..
2011. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!