Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze szoktad szedni a sz@rt...

Össze szoktad szedni a sz@rt a kutyád után, ha sétáltok? Őszinte válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 10:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az erdőre mezőre gondoltam,hanem lakott területre! Gondolom hogy vannak rendes emberek.

Van egy kislányom és rendszeresen sétálunk a parkban ahol van egy játszótér. Nem igazán kutyásoknak van a hely,mégis mindig tele van kutyasz@rral. Nagyon unom már hogy a gyerek állandóan belelép,és állandóan lesni kell mit szed fel a földről. Párszor már megkértem a kedves gazdikat,hogy legyenek szívesek összeszedni a piszkot,ilyenkor én vagyok a bunkó. Én sem hajingálom szét a gyerek sz@ros pelenkáját az úton! Nem a kutyákkal van a gond hanem a gazdájukkal! Nekünk is van kutyánk.

2011. szept. 19. 11:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem is értem, miért viszik be a kutyát a játszótérre.
2011. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én városban lakok , felszoktam szedni kivéve amikor olyan helyen sétálunk ahol nincs a közelbe kuka mert nem akarom a szart cipelni illetve ha sokszor kakil és nincs nálam annyi zacskó egyszer 3-at vittem magammal erre 4 szer kakilt nah mondom...de azért többségben felszedem még is az én kutyám, de ha mi is erdőbe,mezőn sétálunk akkor nem szedem fel..
2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs kuka, én azt úgy oldom meg, hogy zacsira csomó, séta az első közintézményig (kivéve persze az ovikat, bölcsiket) és odabiggyeszt a kapuba. Csendes tüntetésem ez, demonstrálandó, hogy szívesen összeszedem én a kutyaszart, csak nem bánnám, ha lenne hova kidobni.
2011. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
igen mivel elvárom másoktól is.
2011. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Őszintén...nem mindig és mindenhol.

Kertvárosban, lakótelepen, parkban, belvárosban, rendezvényeken 99 %-ban szedem. Ha nagyon híg, akkor is a legnagyobb részét felmarkolom. Ha már az utolsó adag jön ki az ebből, ami nagyon kicsi, és azt is bekaparja földdel, azt otthagyom. Ha bokrok közepébe csinálja, azt sem bányászom ki értelemszerűen :D De ahol bárki is beleléphet, ott MINDIG felszedem.

Duna-parton a bozótosba, nádasba tett végterméket sem szedem össze.

Járdára SOHA nem csinál...talán szégyenlős a drága :D

2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az lemaradt, hogy a két véglet a legidegesítőbb...a legkisebb kutyák, és a nagytestűek. A kiskutyás gazdik gondolom úgy vélik, hogy ó, az a pici elfér a földön...ja, csak ha megyek át a parkon, akkor nem lehet észrevenni, és ha belelépek, eldurran az agyam.

A nagytestűeké pedig igencsak feltűnő :D és eszméletlenül undorító, mikor fél kg végtermék van a kertvárosban az utcasarkon

2011. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sehol sem szoktam.
2012. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!