Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Cerenia nevű gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kutyusom minden út alkalmával többször hány a kocsiban, és ki szeretnénk próbálni ezt a gyógyszert. Esetleg ha van valakinek erről jó vagy rossz tapasztalata akkor örülnék neki ha megosztaná velem. Köszi:)
2009. ápr. 24. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
KÖSZ A RENGETEG VÁLASZT::D
2009. ápr. 25. 09:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szoktatással megoldható a probléma, gyógyszer nélkül.

Először is utazás előtt nem adsz neki enni, másodszor pedig fokozatosan szoktatod az utazáshoz. Először csak pár méter, utána kicsit több, és így tovább. Utazás közben többször meg kell állni levegőzni és lassan kell vezetni.


nem feltételezem hogy ezeket nem tudod, de mivel nem írtad le nem tudhatom biztosan.


Hidd el, nekem is volt ilyen kutyám és kb. 1 hónap alatt megoldottuk a problémát mindenféle bogyó nélkül!

2009. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sajna ezeket már mind kipróbáltuk. Nála nem arról van szó hogy fél az autózástól, hanem egyszerűen hányingere van. Tudom hogy két dologtól hányhatnak, az egyik az utazási pánik, ami remegéssel, sírással, elbújással, nyüszögéssel, bekakilással, félelemmel is jár, és az utazási betegség aminél nincsenek ilyen tünetek, csak nyálzás és hányás. Na az én kutyámnál ez van. Teljesen nyugodtan elfekszik, szívesen beszáll az autóba, egy hangja nincs, tehát nem fél. 1 éves, és 3 hónapos kora óta ven velünk, azóta heti rendszerességgel autózik kisebb rövidebb távokat, de egyszerűen hányingere van, és nem bírja ki. Mint ahogy emberek között is van ilyen.
2009. ápr. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!