Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a borostyán baba lánccal? 3.5 hónapos a babám most kezdődik a fogzási mizéria és szeretném lehető legkevesebb gyógyszerrel megoldani.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi off leszek. Én nem mertem ezt a láncot használni, a fulladásveszély miatt, igy nem ismerem a hatását, irták már, hogy beválik, sokan irták, hogy kamu. Azért jó ha kéznél van más szer is otthon, pl. dologel (gyógynövényes, bármennyiszer használhatod), vagy dentinox. De sokféle fogzáskönnyitő szer létezik.
2010. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A dentinox jó volt a lányomnál egy ideig ízlett is neki és ott volt a baj, egy idő után semmit se ért.
2010. febr. 1. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előzővel. Nálunk a doktornő egyenesen megkért, hogy ne használjak semmiféle láncot a fulladásveszély miatt.
2010. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált, én csak ajánlani tudom! 3 hónapos volt, mikor a nyakába tettem, soha nem akarta leszedni, nem fojtogatta magát. Szerintem ha ilyen idősen elkezded használni, nem fogja piszkálni.

Dentinoxot használtunk mi is, de szerintem fabatkát sem ér. Mivel lidocain van benne, összesen 15 perc a hatóideje.

1 éves a kislányom, 9 foggal.

2010. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ismerősöm mondta,hogy próbáljuk ki de én nem mertem. Egyébként furcsának tartottam, hogy ajánlották de egyikük sem használta a saját babájánál.
2010. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm is használta mindenkinek pozitív tapasztalatai voltak de érdekelne több vélemény.
2010. febr. 1. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi használjuk már vagy 1.5 hónapja..

Mivel még nincs egy foga sem,így nem tudom,hogy annál használ-e majd,viszont jókat alszik..:)

Beteg amúgy idáig egyszer sem volt. /Ezt azért írtam le,mert hogy elvileg immunerősítő is../


Üdv.,egy 6 hónapos kislány anyuja :)

2010. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!