Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert morog a pàromra?...

Miert morog a pàromra? A kutyàm kèt napja morog a pàromra foleg ha kozeledni akar hozzàm es a kutya is melettem ul! Fel ève eggyutt elunk eddig mèg sosem morgott rà! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eloszor akkor morgott rà amikor èn mèg fekudtem reggel ès a pàrom ment dolgozni,puszit akart adni erre a kutya megmorogta!Ma reggel ugyanez tortènt!delben mikor hazajott ebedelni bement a szobàba a pàrom a kutya utànnament ès mikor a pàrom leult az àgyra megint megmorogta!utànna mikor ment dolgozni megint megmorogta!napkozben nem morog rà,jàtszik vele,simogatja a pàrom!Nem èrtem,mi baja lehet!?Segitsetek!!!
2011. szept. 20. 14:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
a "kiskutya" màr nègy èves,elotte is volt kutyàm tehàt nem az a gond hogy nem lennènk felkèszulve,sokmindent megtanitottam màr neki,elèg okos kutya pont ezèrt nem èrtem mi a baja
2011. szept. 20. 14:55
 12/19 A kérdező kommentje:
ha sètàni viszem nem huzza a poràzt,elso szora bemegy a helyere,tud kèrni,ismeri a fekszik ul parancsot es teljesiti is azokat,màs kutyàkkal is jol kijon,ha sètàlni viszem ès egy kutya agressziv vele szemben akkor is hallgat ràm ès nem ugat vissza.ugy tesz mintha ott se lenne màs kutya a labdàt is vissza hozza...tehàt eddig egèsz engedelmes okos kutyanak ismertem ezert nem ertem mi a baja
2011. szept. 20. 14:58
 13/19 anonim ***** válasza:

Nézz utána: Hogyan legyek falkavezér? A jelek amiket leírtál arra utalnak, hogy őnagysága falkavezérnek érzi magát. Az, hogy "azt" csinálja a lábaddal, pont azt jelenti, hogy a dominanciát fejezi ki!

Sosem késő visszafogni, ezért egyértelmű szabályokat kell felállítani, majd követketesen betartatni!

Gondolok itt etetési szokásokra, engedelmességet tanítani, szobába nem beengedni (hálóba) és ilyenek.

2011. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az előzőeknek igazuk van! Magát tekinti a főnöknek a hágó mozdulatok is pont ezt jelzik. Az, hogy néha megcsinálja a kedvedért a parancsokat, attól még nem téged tekint a vezérének.

Mutatok neked két jó kis videót, A póráz két végén című sorozatból, szerintem hasznát veszed a tanácsoknak, még ha ennyire nincs is elrontva a kutyusotok, néhány hibára lehet, hogy ráismersz a videó alapján, és megoldást is találsz rá (a yorkie pl. nem engedi a nő férjét az ágyba, vagy puszit adni neki, mert a tulajdonának tekinti őt):

http://www.youtube.com/watch?v=-_RWM0zDg8Y

http://www.youtube.com/watch?v=DtrZ38a1cYk

2011. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Kajamegvonás 1 napra, aztán két napra ha kevés...
2011. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Akiteki ***** válasza:
Komoly gondok vannak a nevelése terén. Sürgősen keressetek egy jó iskolát.
2011. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ő akar megdugni
2011. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen belül pedig konkrétan ezt javaslom, bár a többi is hasznos:

[link]

2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!