Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya belefárad az ugatásba?

A kutya belefárad az ugatásba?

Figyelt kérdés
A kutyám már 1 órája folyamatosan ugat, szüleim azt mondták egész nap ugatott. Van egy nagy téglarakás az udvaron ami alá valószínűleg bemászott valami, mert azt ugatja, meg próbálja beásni magát alá, és nem tágít onnan. Lehetséges, hogy egy idő után belefárad az ugatásba, vagy készüljek fel rá, hogy egész éjjel ez fog menni? Amúgy egy foxiról van szó.
2011. szept. 20. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Foxi? Akkor szerintem felkészülhetsz az átvirrasztott éjszakára :)
2011. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 x) ***** válasza:
Hát ha foxi akkor ma este nem nagyon fogsz aludni. :D vagy vidd el onnan a kutyát, vagy pedig nézz be a téglarakás alá és próbáld meg kiszedni ami alatta van. De azért vigyázz mert találtam én már siklót farakás alatt, ne kérdezd hogy került oda :)
2011. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is foxim van.Amíg el nem kapja,nem adja fel.Persze lehet,hogy majd ráun,de ha érzi,hogy ott van az orra előtt,akkor nagyon kitartóan hajszolja.Érdemes szétbontani a rakást,akkor elkapja amit talált és nem ugat többet.
2011. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ajj, akkor azt hiszem ki kell találnunk valamit, mert a szomszédban kisbaba van, és nem hiszem, hogy tolerálnák az egész éjszakás ugatást :S Mi is találtunk már két siklót is a fák alatt, de sajnos a téglarakást nem egy napos munka lenne szétszedni. Benyúlkáltam alá egy hosszú bottal, de nem jött ki semmi.
2011. szept. 20. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Patkány is lehet alatta, a munkáltatóm kertjében össze is fogdossa őket, ha kibújnak a farakás alól, és büszkén, jól látható helyre kiteríti őket, néha többet is egymás mellé, várva a jutalmat :-)
2011. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig szólamozik, fogd a slagot és a farakás alját küld meg vele, szépen lassan, egyik végitől kiindulva.


Vagy elzavarod ami ott van, vagy elmosod a szagát estére.

2011. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A foxik ugatósak és rámenősek. Nekem is szokott a labrador keverékem patkányozni, ugyancsak tégla alatt keresgél. Bár az enyém nem ugat, csak lelapul és vár.

Hát nem kecsegtetlek semmi jóval.

2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem a dobermannom 4 éve ugat egyfolytában:) nem tudom ez Téged mennyire vigasztal. Jó kis foxi lehet, a slagos megoldás a legtutibb szerintem.
2011. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szomszédunkban van három kutya. Mi öt éve lakunk itt, azóta folyamatosan ugatnak, a gazdájuk nem lakik ott, csak jön ellátni őket ( jól, v. rosszul, ki tudja? )tehát nincs aki rájuk szólna pl. éjjel háromkor. :P Úgyhogy kitartás! :D
2011. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van egy másik kutyusunk is, őt nem érdekli semmilyen állat, úgyhogy éjszakára megcseréltük őket. Először persze nem nagyon tetszett nekik az ötlet, hogy nem a saját helyükön vannak, de mivel szoktak egymásnál vendégeskedni ha nappal ki vannak engedve, nem problémáztak rajta túl sokat. A foxi gondolom fáradt is volt az egész napos műsorozástól, úgyhogy reggel 9-ig durmoltak mindketten és csönd volt egész éjjel! :)
2011. szept. 21. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!