Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szexeli meg a 4hónapos...

Miért szexeli meg a 4hónapos amstaff szukám, a vele kb egykorú kanokat?

Figyelt kérdés
Már két kan (ugyanannyi idős ) pit bullra ráment úgy... Így akarja dominálni őket? Hozzáteszem senkinek nem hagyja magát alárendelni :)
2011. szept. 20. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ezt előtted csinálja, kicsit neveld meg, ugyanis igen, ez a dominancia kifejezése, ami viszont csak és kizárólag a falkavezér kiváltsága, hogy nyilvánosan, a falka többi tagja előtt tegye.


ha előtted csinál ilyet, szedd le a másik kutyáról.

2011. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, domináns. Én nem hagynám neki, már csak azért sem, mert csak egyszer másszon rá egy olyan kutyára, akinek ez nem tetszik...

Ha kutyák találkoznak, akkor ott azonnal kialakul egy sorrend, és én nagyon ritkán láttam olyat, hogy az egyik kutya rámászott volna a másikra. Szóval hogy ilyen "agresszíven" próbálná kifejezni.

A későbbiekre nézve javaslom, hogy fogd őt kemény kézzel.

2011. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 compactegon ***** válasza:

igen, 4 hónaposan ez már azért durva...

neveld meg szigorúan, mert szarul fogsz járni, ha mindegyik kutyára rá akar majd ugrani pár hónap múlva.

2011. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma is csinálta, de leszedtem a kanról, és rácsaptam a fenekére, megszidtam. de nem értem , a kan miért hagyja?
2011. szept. 21. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

óóó anyukám.. azért nem kell a fenekére csapni!!!

abból olyan komplexusai lesznek, hogy csak lesel...


alap, hogy kézzel nem ütünk meg kutyát.

a kézhez csak pozitív dolgokat társítunk.


olvass el pár kutyás könyvet, különben 2 hónap, és meggyűlik vele a bajod!

2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

anyukám? :)...

olvastam könyveket , abból sz*rt se tudok meg. kutyasuliba fogom vinni az biztos, de még nem lehet sajnos

2011. szept. 21. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
viszont kutyaoviba már igen;) És ott is felügyelő figyel rájuk, aki sok hasznos tanácsot ad.
2011. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!