Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami tanács, hogy hogyan...

Valami tanács, hogy hogyan kezeljem az alábbi problémát?

Figyelt kérdés
Van egy kb 5 éves közepe testű, keverék kutyusom. Nem rég kezdtünk el újra sétálni. A gyerekekkel és a többi emberrel semmi probléma nincs, csak ha találkozunk másik kutyákkal, eddig, csak a nagytestűeknek akart neki menni, a vele hasonló magas kutyákkal vígan el volt, de most legyen nagy vagy kicsi vagy fiatal vagy öreg mindegyiknek neki akar menni. A hétvégén lesz egy keverék verseny a városunkba és szeretném elvinni és nevezni, de így nem merem bevinni a többi kutya közé. A házunkban csak ideig óráig viseli el az idegen kutyákat.
2011. szept. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig szokatni kéne más kutyákhoz... Mikor ellenséges, azonnal rászólni.
2011. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy hirtelen támad :S emberre nem veszélyes, csak a többi kutyára. Múltkor volt, hogy találtunk egy palota pincsit be is fogadtuk volna (szerencsére meg lett a gazdája, de amikor a pincsit és a miénket összeengedtük. Játszottak egy fél órát és egyszer csak azt látom, hogy a miénk a pincsi nyakán lóg... :S Végig ott voltam, a pincsi nem csinált semmit csak feküdt és engem nézett, hogy engedjem már be :)
2011. szept. 22. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Légy vezető egyéniség ha neki akar menni egy kutyának erényesen húzd vissza!! Szólj rá és rántsd meg a pórázát,legalábbis nekünk ez így bejött egy idő után,de pontosan nem tudom leírni,hogy-hogy csináltam.:s Próbáld meg minél többet kutyák közé vinni,esetleg pár gazdival beszélj össze,hogy segítenének-e neked?!
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!