Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak? Nagyon...

Mi baja a kutyámnak? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

A kutyám fajtája spicc. De ez nem is lényeg. Év végén lesz 13 éves, szóval nem fiatal kutya.

Mostanában nagyon megijeszt. Kinti kutya, házba nem igen szokott bejönni. Két napja egyszer csak bejön, és fel-alá járkál a házban. Nem fogad szót, mikor mondom neki, hogy menjen ki. Látom rajta, hogy valami nincs rendben vele. Valamikor megáll és mintha ijedten nézne, aztán elindul, és össze-vissza megy. Végül felmegy az emeletre, és ott is teszi a köröket, és kézben kell lehoznom, mert nem hajlandó hallgatni rám(mindig szófogadó volt). Ez gondolom már az öregség jele...de mégis, mi baja lehet? Mikor elkezdi ezt csinálni, olyankor kicsit liheg is, pedig már nincs hideg, és biztosan nincs melege.


2011. szept. 22. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom mit mond a doki, mindenképp írd meg!
2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
nanananaaa?
2011. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Na megjöttem. A doki megmérte a lázát, szívét megnézte, nyomogatta, de nem talált semmit. Állítása szerint az ilyen öreg kutyáknál felléphet a frontérzékenység. Azért csak felírt egy "olcsó" gyógyszert(Karsivan).


Doki felé menet amúgy kakilt a kutyám, és nem volt gond a székletével...szóval már orvos előtt letettem a gyomorproblémáról szerencsére. Kicsit ugyan megnyugtatott, de attól még mindig meg fogok ijedni, mikor elkezdi ezt a dolgot újra.:(

Egyébként csináltam azt, hogy csak néztem mit csinál, szóval nem szóltam rá, kíváncsi voltam, hogy hova megy. Végül mindig a szobámban kötött ki az emeleten és ott megállt az ágyam mellett és csak nézett maga elé. Volt, hogy kérdezgettem is tőle, hogy mi baj pandus, de csak aranyos doromboló-morgás volt a válasz...ilyen félig nyüszögés-szerű(nem tudom jobban leírni).


Számomra annyira hihetetlen, hogy a front miatt van. :/

Szinte rémisztő mikor ezt csinálja. Tudom, hogy valami baja van...ismerem. Csak néz rám szomorú szemekkel....


Köszönöm a válaszokat, és jól esett, hogy egy ismeretlen állatért aggódtok.:)

2011. szept. 22. 18:39
 14/22 anonim ***** válasza:
megtennéd, hogy írsz még róla holnap, hogy mizu, meg akkor, ha valami változás lép fel az állapotában, ha jobb, vagy rosszabb lenne?
2011. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Persze, írni fogok.

Szerintetek a kutyák tudnak sírni?

Én néha már láttam a kutyámon, mintha sírna. Most az előbb bejött megint a házba, és lefeküdt a nappali közepére és nézett maga elé szomorúan...és folyt a könny a szeméből.:( Rég láttam ilyen rosszkedvűnek, annyi szent. Na meg ezelőtt felugrott a fotelba(soha nem ugrik föl sehova, tudja, hol a helye, mit szabad és mit nem), és ami rajta volt cucc, azokat mind szándékosan lelökte a mancsával és csak ült ott félve, lesimult fülekkel.

2011. szept. 22. 19:29
 16/22 anonim ***** válasza:

Muszáj az udvaron lennie? Én bent tartanám, úgy Te is látod, ha valami baja van, és talán ő is nyugodtabb, ha melletted lehet. Éjszaka aludjon az ágyad mellett (ha megoldható)

Mit szokott enni? Nem evett olyat, ami megakadhatott a beleiben? Testét tapogasd át, hogy nincs e valami elváltozás.

2011. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szívem szerint az ágyamban tartanám magam mellett, de az a kedves édesapám nem engedi, hogy betegye a házba a lábát semmiképp. Így nem megoldható sajnos.


Amúgy a doki ugye végig tapogatta, nem talált semmit. Többnyire konzerves kajával etetem, meg maradékkal.

2011. szept. 22. 19:51
 18/22 anonim ***** válasza:
Jó fej apukád van:( Szokott csontot kapni?
2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Már nem kap csontot, mert nemrég foghúzáson volt, és szegénykémnek már nincs annyi foga, mint kéne. De néha-néha adok neki olyat, amit el tud rágni...ami puhább.
2011. szept. 23. 07:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Változatlan?
2011. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!