Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 22. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Úr isten!már mindent megadóztatnak?ennyi erővel adóztassák meg azt is hogy levegőt vegyünk ,komolyan!már van hamburgeradó,kövéradó vagy mi meg még sok más!ennyi nem elég?Akkor adóztassanak meg mindentŰ!mondjuk madártartás,kisállattartás,hüllőtartás meg ilyenek!enyi erövel!nincsenek ezek maguknál!Csak a pénz meg a pénz jár a fejükben mikor már több ezer szerencsétlen ember van az utcákon!még adóztassák a kutyusukat is az emberek?na nemár!Mindenféle szart(már bocs)kitalálnak!nekik jók mert gazdagok meg minden de mi emberek meg mind el vagyunk nyomva ebböl az amugyis kevés fizetésből!magyarországon megélni is aligha lehet lassan!és még kitalálnak egy csomó hülye adót!
2011. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én sem igazán értek ezzel egyet. Lehetne már olyan adót is csinálni amiből a civilek jól jönnek. ki. -_-"
2011. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem a gazdagok fél fizetését veszik el minden hónapban????

Ezzel is csak azt érik el, hogy még több kóbor kutyus lesz, még több kutyusnak kell elpusztulni csak azért mert egy telhetetlen, korrupt országban élünk! NEVETSÉGES!!!!:(

2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsátok a kutyát, és akkor nem kell adózni. Ennyi :)
2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem a gazdagok fél fizetését veszik el minden hónapban????"

Kádár apánk biztosan büszke lenne rád...

2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valamiért én is attól félek, hogy a kutyák járnak rosszul. :-(
2011. szept. 22. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3500 forint évente! Ez legyen a legmagasabb adó, amit fizetnünk kell! Nehogy már ezen akadjatok föl! Ha ezt valóban az ebrendészeti feladatokra fordítják és nem nyúlják le, akkor én szívesen befizetem!
2011. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is befizetem, nem magamról van szó, de vannak olyan emberek, akiknek ha valamiért fizetni kell, amiért eddig nem kellett azok azt fogják mondani (inkább dacból) hogy akkor nem is kell kutya. Főleg ha előtte sem becsülték sokra.
2011. szept. 23. 08:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg ha előtte sem becsülték sokra."


Ez a kulcsmondat! El tudom képzelni, hogy lesznek akik emiatt teszik ki a kutya szűrét, de hosszútávan akkor is jobb lesz, mert legalább később sem fognak kutyát tartani. Ráadásul az ilyeneknél amúgy is évente kétszer ellik a kutya, merthát kétszer tüzel, a kanok meg jönnek. A gazdátlan kutyák száma meg csak nő. Szóval nem olyan nagy baj az, ha az ilyenek nem tartanak kutyát!

2011. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, talán ez kicsit felelősségre neveli az embereket, bár én még mindig tartok attól, hogy nem állítják meg a szaporulatot, mert hát ugye az ivartalanítás is pénzbe kerül, és még inkább a menhelyet, vagy az utcára dobást választják, mert ahány kutya, annyiszor 3.500 Ft.
2011. szept. 23. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!