Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 2. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy büdös magyar valóság és mindenki hozzájárul ehhez aki nem ivartalaníttatja a kutyáját. Ez ismét csak egy gyönygyszem és még nem is a legszörnyűbb eset.
2011. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az h az ilyeneket vágnám ki énis dobozba... fujj gusztustalan ez az emberi faj..
2011. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így hoztam haza az egyik kutyámat, valaki otthagyta kölyökként a Délinél...

A mávosok reggel 8-kor találták meg egy vagonban...

én du. 2-kor mentem az állomásra, és a peron végéről egyenesen felém jött Pocak.

Kiderült, hogy a gazdája nem jelentkezik, senki nem akarja elvinni stb, hát én magammal vittem...

Tündéri kutya, gyönyörű, imádja az agilityt, és halálosan utálja a vizet, de ha beúszom a tóba, nyüszítve úszik utánam...:D


Sajnos ilyen a magyarok többsége...:(


(most ráadásul azért jelentettek fel a szomszédok, mert 2 helyett 4 kutyát tartok. - másba nem tudtak belekötni, ugyanis finoman szólva sokat foglalkozom velük, és a környezetet sem zavarják, no mindegy, a tárgyaláson persze mi nyertük a "pert"...)


Sokat gondolkodom rajta, hogy egy normálisabb országban folytassam az életemet, de sajnos túl sok minden köt ehhez az országhoz, és át azért csak itthon vagyok otthon...:(


Jöhetne már egy kis változás!

2011. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset ,sokan agyonütötték volna ezeket a kutyákat.
2011. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cikk ledöbbentő. Viszont, ha már ilyen brutális módját választja, hogy megszabaduljon tőlük, akkor már inkább a születésük után "intézze el" őket. Oké, őket állatvédők találták meg, de sokan kietlen semmiben, vagy autóút mellett teszik ki őket. Legutóbb nálunk nyolc kiscica forgalmas út mellett kitéve. Mire az állatvédők kiértek kettőt autó ütött el, a többi rémületében szétszaladt a pusztában. Szerintetek mi vár rájuk. Hosszú fájdalmas, félelemmel teli haláltusa. Akkor ha már az ilyen k. nem ivartalanít, akkor intézze el őket akkor, amikor megszületnek.
2011. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
durva egy cikk ,ivartalanítani kellett volna a szukát és nincs gond , amúgy meg legalább egy menhely elé rakta volna ki nem az sínekhez..felháborító hogy egyes emberek mit tesznek a saját állatukkal borzasztó..egyik ismim egy kölyök német juhászt talált egy kukás zacskóban az út mentén egyszer csak azt látják hogy nagyon mozog a zacskó és megnézték és egy 3 hónap körüli fajtatiszta német juhász volt még az orvos is mondta hogy egy picit sovány de amúgy nagyon szép kutya , megtartották...most hogy felnőtt nagyon szép lett :)
2011. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szegénykék milyen ember az ilyen ????!!!!!!!szőrnyű hogy léteznek ilyen emberek ....
2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!