Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek azzal, aki...

Mit tennétek azzal, aki megmérgezné a kutyátokat, legyen az akárhány éves?

Figyelt kérdés
A környékünkön másfél hét alatt 2 kutya halt meg ugyanott helyben, szinte azonnal kb 15 perc alatt. Az állatvédők szerint ettől több bejelentés is volt ugyanerről a címről. A tettes ismeretlen. Eddig.
2011. szept. 22. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy az ilyesmit kultúráltan kellene elintézni, és általában igyekszem betartani nemcsak a törvényt, de még az apróbb illemszabályokat is. Ez esetben viszont biztosan kivételt tennék: leírni is szégyellem, de ha kisgyerek, ha öreg néni, ha szellemi fogyatékos is volt, nem érdekelne, kegyetlenül elverném az illetőt, de orrtörésig, nem egy-két apró pofonnal.
2011. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanazt, mint az első
2011. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
lemaradt: 34/N
2011. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha kiderülne,hogy ki tette feljelenteném,ha az nem hat akkor este a sötétben elkapnám és úgy megverném,hogy nem fogja tudni a saját nevét.
2011. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szétverném a fejét....
2011. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek ez elsővel. Az ilyen ember nem érdemel mást! :S
2011. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyetértünk. Mindkét kutya pórázon volt, még csámcsogni se volt idejük a földről benyalt cuccon, a gazdik szerint pár másodpercig nyammogtak rajta. Rettegek, akár az én kutyám is lehetett volna, vagy még lehet a következő... Ahogy kiderül ki volt, egy életre megkeserüli. Iszonyatos düh van bennem, és gyász. Elkeserítő, hogy embernek nevezett szarládák gyilkolhatnak és esetleg sosem derül ki. Mindenesetre ma ahány kutyással csak találkoztam mindnek szóltam, még véletlenül se keveredjenek az utcánkba. Bár valószínüleg ezt akarta elérni aki tette...
2011. szept. 22. 22:04
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is volt hasonló egy öregember.Bejött csak úgy hozzánk hogy nincs e nagy,fekete kutyánk.Válaszoltam hogy de van,hátul szegény mell rákos.Ja akkor nem ez az a kutya amelyikre gondol.

2nap múlva meghalt a szomszéd fekete belgája.és egy másik roti-berni pásztor keverék...mert az öreg veteményét letapossák.de a kertek mint kerítettek voltak sehol egy szakadás rajta.

2011. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a kutyusokat... Remélem az öregnek elvettétek a kedvét a további akcióktól!!!! Lenyomni a torkán ugyanazt amivel ölt a szemétláda!!! És fel kell jelenteni, remélem megtettétek, ezt büntetik!! (Én diliházba zárnám mert veszélyes). És azt is hozzátenném feljelentésnél, hogy gyerekek vannak ugyanott és őket is veszélyeztette a méreggel!! Nálunk még semmi hír ki tette:(
2011. szept. 24. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Tudom, utólag könnyű okosnak lenni, de nem véletlen h meg KELL tanítani a kutyának, h engedély nélkül semmit se ehet, az utcán lévő kaját meg még csak meg se szagolja.
2011. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!