Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy elmebeteg kutya mindig...

Ha egy elmebeteg kutya mindig rám ijeszt, és lefújom sprével, akkor nem fog többet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretem a kutyákat nagyon, de az a bosszantó, hogy ha elmegyek a kerítés előtt, nagy csönd, meg bokrok vannak, majd örjöngve rám rohan, és habzó szájjal direkt akkor ugat meg, amikor csönd van, és nyugis vagyok.

És már nem tudok más merre menni, az úton nem mehetek, mert elütnek a barmok, akik száguldoznak, egyszer a járdán majdnem elcsaptak másik oldalt nincs járda, más merre nem tudok menni, mert nincs más utca, mert zsákutca.

És amikor ott megyek, már felkélszülök, hogy mindjárt jön az örjöngve ugastás, de kiszámíthatatlan, hogy mikor fog rámugatni, és neki ugrani a kerítésnek.

A gazdái, meg sz/rnak a kutyára, sose viszik sétálni, és nem csoda, hogy örjöng, ha megy valaki a kerítésnél.

És már rohadtul elegem van, hogy naponta 2 szer reggel, délután rám hozza a szívbajt.

Próbáltam maxon hallgatni a zenét, de akkor is áthallom azt a morgó, ugató kutyát, és megijedek ugyan-úgy.

M?it lehet ez ellen tenni?

Azt tervezem, hogy legközelebb lefújom a kutyát valami sprével, mert rohadtul elegem van...

Érteni fogja a célzást?


2011. szept. 23. 15:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
de most komolyan gondolj bele....MILYEN ÉRZÉS LENNE NEKED? HA A TE KUTYÁDAT FÚJNÁK LE??????
2011. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Srapnel ***** válasza:

"Ha az én kutyám lefújnád (aki versenyzik, jeles vizsgái vannak stb, és "őrjöng a kerítésnél"), akkor úgy vágnálak p*fán hogy a kerítés adná a másikat aztán meg feljelentenélek."


Érdekes, ha én az utcán odarohanok valakihez és igazából nem akarom bántani, de megijesztem, megfenyegetem, valahogy nem ez a logika a dolog értékelésében. A pofánvágós reakciód nagyjából meg is mutatja, hogy olyan a logikád is, mint a kutyádnak: aki erősebb, az töcsköl.


"Akik meg azt ajánlgatják hogy etetgesd meg barátkozz más kutyájával, szintén nagyon bunkók! Jó hogy nem már azt mondjátok: "zavar egy idegen kisgyerek, majd felpofozom, vagy adok nekik cukorkát..."


A bőgő kisgyerekenek mit mondasz, aki a kutyád miatt ijedt meg? Nincs jogod a kutyáddal másokat, akik közterületen tartózkodnak, jogtalanul ijesztgetni. A te felelősséged, hogy a kutya akkor viselkedjen támadólag, ha az jogos. A kutya ragadozó, ha őrjöngve rád ugat, morog, az fizikai fenyegetés. Tehát nincs igazad. Ha a kerítésen mászom befelé, akkor oké. De a járdán jogom van sétálni és nincs jogod engem kutyával a testi épségemet fenyegetni.


"vagy az út másik oldalán mennék (feltéve, hogy ott lehet rendesen közlekedni, pl. van járda, vagy ha nincs, de olyan terület, ahol nincs autó)"


De mi jogon korlátoz engem kutya segítségével egy másik ember abban, hogy közterületen szabadon közlekedjek?


"Ha azt látnám hogy valaki lefújja a kutyámat a kezét törném el az biztos..."


Kivéve, ha nálad nagyobb társadalmi, vagy fizikai hatalommal bíró emberét akarnád. Milyen jellemző: Neeeeem, mert nem az a megoldás, hogy a kutyát neveled meg? ÁÁÁ! Nem! Az a hibás, aki megijed! Te pedig, ha nem csinálsz semmit, az úgy jól van! Hadd ijedezzen öreg és gyerek! Ha meg valakinek nem tetszik, akkor törjön a karja! Dögöljön meg!


"de most komolyan gondolj bele....MILYEN ÉRZÉS LENNE NEKED? HA A TE KUTYÁDAT FÚJNÁK LE??????"


Biztosan egy nagyságrendbe esik azzal, amikor a gyerekeid bőgnek, meg stresszelnek minden rohadt nap, amikor az iskolába mennek.

2013. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Le kell önteni háztartási szalmiákszesszel. Egy liter elkeverve egy liter melegvízzel, a meleg víztől gyorsabban párolog, erősebb lesz a hatása.

Olcsóbb és hatékonyabb a gázspraynál. Nem is feltétlenül okoz károsodást, csak megneveli a dögöt.

Vigyázni kell, nehogy észrevegyék.

2013. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"De mi jogon korlátoz engem kutya segítségével egy másik ember abban, hogy közterületen szabadon közlekedjek?"


Mert kutyával kompenzálja hogy egy gyáva ember, élvezik hogy megfélemlíthetnek másokat a kutyákkal. Egyszer ismerősömet harapta meg egy póráz nélkül eleresztett dög, nem nagyon mert kisebb méretű volt. A gazdája ököllel imerősöm arcába vágott, mert az felrúgta a tovább örjöngő kutyát. Majd kutya és gazdája szépen leléptek.

2013. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!