Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kiskutyam nem...

Mit tegyek ha a kiskutyam nem akar enni? (lent)

Figyelt kérdés
Sziaztok azzal szeretnek hozzatok fordulni hog ymit tegyek ha a kiskutyam nem akar enni.:(( 9.hetes es hiaba adok tejet vagy kiskutyaknak valo kutyatapot adhatom szarazon vizbe aztatva nem akarja megenni:(Kerlek segitsetek mit tegyek??Elore is koszi a valaszokat...
2011. szept. 23. 16:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
próbáld meg valami finom hússal , felvágottal azt elfogadja é?
2011. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
kicsit le maradtam a harapásról szoktasd le mert magától nem igen fog!
2011. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
volt hogy adtam 1 kis daralthust,fotthust azokat is ette de nagyon kicsit 1szerre a harapasrol meg hogyan sozktassam le szoljak ra vagy hogyan?Es tuds zneveket mondani premium tapokra mert nekem a googleba magyarorszagiakat ad elo es en erdelyi vagyok es a google csak magyarokat kap:(
2011. szept. 23. 17:32
 14/26 anonim ***** válasza:

étvágytalanság nagyon sok betegségnek lehet kísérő tünete..szerintem állatorvos


meg azt hiszem, pekingi tud elég vérmes lenni, hehe..

2011. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Amig nem fáj, hagyhatod. Amint fáj, igen határozottan elhárítod és rászólsz, és a nyakánál told el, vagy szorítsd le a földre egészen addig, amíg le nem esik neki a dolog. De enm bántod! Nem szoktál Cesar Milant nézni? Nagyon jó. Ha van pénzed (3330 Ft) Vedd meg a Millan Cesar Hogyan neveljünk tökéletes kutyát című könyvét. Tökéletes kutyád lesz! A lényeg, hogy figyeld meg, egy falkában a domináns kutya hogy viselkedik, mit enged meg az alárendeltjeinek, és úgy kell viselkedni!
2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Amúgy a finomabb falatok kínálgatásával is csak azt éred e,l, hogy a kutya megtanul téged manipulálni, és válogatós lesz. Neeeem ezt nem lehet. Fáraszd le, és haggyad, hagy egyen magában! Ha nem eszik, 10 perc múlva vedd el, és fél nap múlva rakd elé újra.

Légy határozott vele. Ami nem tetszik, azt határozottan nem szabad hagyni neki. A kutya nagyon ért a testbeszédből. Millan Cesar ikon, alap, aki kutyát tart, és aki nem annak is ismernie kéne a munkásságát, sztem tanítani kéne az iskolában is, kevesebb kutyatámadás lenne, az biztos.

2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Pro Plan, Acana, Belcando,Nutra Gold, Orijen, ( royal canin, eukanuba, de ezek indokolatlanul magas árúak, ezekben is van ez-az, ami nem odavaló, és hallottam már rosszat róluk), Profine, Purina, Josera, Pro Pac

Hirtelen ennyi, szerintem a Belcando van a legjobb árban, valamelyiket nem néztem meg most, csak annyit, hogy tuti aza minőség-e, amiről beszélek. Valamelyikből nem lehet kölyöktápot kapni, és a baj, hogy nem olyanok, hogy elmésza sarki boltba, egyszerűbb interneten megrendelni, mert válogathatsz, egy csomónál írják, hogy ingyen házhozszállítják, de, hogy külföldön mizu, nem tudom. Ja és mivel nincs benne annyi felesleges izé, a kutya kevesebbet is kakil, mert jobban tudja hasznosítani!

2011. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Es meg azt szeretnem kerdezni hogy mennyi idobe telik amig megtanulja hogy ne harapjon?vagy valtozo a kutya fuggvenyeben mert neha mikor olyan kedve van annyira harap hogy ahogy megrantja utana a bor le is megy a kezemrol/labamrol
2011. szept. 24. 07:08
 19/26 A kérdező kommentje:

Talaltam Belcando Puppy 15KG=17600Ft

a Puppy az az hogy kismeretu kutyaknak vagy kiskutyaknak??

2011. szept. 24. 07:12
 20/26 anonim ***** válasza:
próbáld meg elfelejteni a tápot, kutyás boltban tudsz venni csirke fejet ,lábat tésztát, főzd meg neki jobban fogja enni mint bármi féle tápot! 25 évvel ez előtt nem nagyon voltak kutya tápok, de azért elő fordult , azt sem tudod ,hogy mit etetsz az ebbel, szerintem ez sem helyén való . én minden nap oda adok neki sertés csontot nyersen (leves csont) és ezt nagy szeretettel rágja! nem fog harapni annyira!!!
2011. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!