Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám mindent meg akar...

A kiskutyám mindent meg akar enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szó szerint mindent, kap enni reggel, este, de ha kint van a kertben eszi a füvet(úgy tudom az nem baj :P) de a száraz leveleket is eszi, megrágja és lenyeli.Hagyjam neki, vagy vegyem el tőle? Múltkor egy kővel a szájában is elkaptam. Elvettem tőle, de megint bevett egyet. Mennyiségre nem sok amit eszik, inkább zavaró, hogy ha simogatni akarom akkor is inkább a füvet harapgálja. Lehet, hogy kevés neki a kaja és többe kéne adnom?:P
2010. aug. 8. 19:57
 1/6 anonim válasza:
Ne nagyon hagyd hogy megegye a követ, mert megfulladhat. De még kicsi ezért még most tanítsd hogy nem szabad! Az meg hogy akármien kaját kiraksz neki és megeszi az nem baj. Csak ne adj neki sok kaját, mert nem egészséges.
2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
többet biztos nem kell adnod
2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Vegyél neki műcsontot. A kiskutyák mindent megrágnak a fogaik miatt. Hol azért mert nő nekik, hol azért, mert épp kipotyog a tejfoguk.

Ha kap valami ízletes rágnivalót, akkor nem a köveket fogja kóstolgatni.

2010. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom még a fogselymet, az is hasznos nekik, tisztítja a fogukat :)
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint a kutyáknak való fogselymet :)
2010. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello,

ne adj neki sok ételt, mert nincs a kutyáknak telítettség érzésük és ha sokat esznek kitaccsolnak.

Üdv

2010. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!