Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted a kutyákat? Miért...

Szereted a kutyákat? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Kor és nemet is írjatok!
2011. szept. 23. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon szeretem a nagy kicsi kölyök illetve a felnőtt kutyákat egyaránt. Kivéve azokat az ölebeket. Na azokat nem szeretem szerintem olyan kis kis "seggnyaló kutyák" vagyis nekem nem tetszenek. Nem csúnyák de számomra nem a világ legszebb kutyályi.
2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

Én csak a nagyobb termetű kutyákat szeretem és csak azokat ismerem el kutyának.A kis padlócirkálókat undorítónak tartom.Szeretem a nagy kutyusokat, mert ha úgy neveled védelmezi a családodat és téged.Kutya nélkül félnék.Mindig volt kutyánk és mindig is lesz!

23/N

2011. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem őket, nekünk is van egy Labrador retriever-ünk.

17/F

2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a kutyákat , talán azért szeretem őket mert a mamáméknál mindig voltak kutyák és rokonoknál és ahova mentünk amikor kicsi voltam mindig kutyák vettek körül és nem féltem tőlük..mamám mesélte nekik volt egy akita és malamut kutyusuk hogy kimentem az udvarra amikor a kutyák kint voltak és hogy a földön feküdtem a kutyák pedig nyalogattak meg bökdöstek az orrukkal a mamám megijedt hogy mitcsinálnak a kutyák velem de én csak nevettem szerintem ezt a kutyák is érezték hogy nem félek tőlük nagyon barátságos volt mind2 kutya imádtam őket sajnos mind2 már elpusztult :(


a családban most is van két kutya egyik enyém másik tesómé

enyém már 9 éves a tesómé meg egy hét múlva lesz 4 hónapos...ők bichonok..

lehet hogy kistestű kutyám van mert panelba nagyot nem akartunk meg amikor megkaptam a kutyámat akkor 10 éves voltam.. de a nagy testű ebeket jobban szeretem mint a kicsiket szóval kistestűből csak bichon frise-t(ilyen van nekem is )vagy havanese-t tartanák..mást nem mindog nagy testű kutyák vettek körül én nem féltem tőlük soha..


azért is szeretem a kutyákat mert jól el lehet velük lenni sokat játszani,sétálni felviditják az embert igazi társ..


19/L

2011. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

20:28! A legtöbb lány fiút tart ilyen célokra :)


/és még a sz@rt sem kell szedegetni utánuk/

2011. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

igen, mert ők mindig feltétel nélkül szeretnek. mindig örül nekem, ha hazaérek, odabújik, ha sírok.

okosak, lehet őket tanítani, játszani velük.

szerintem minden ember lelkének jót tesznek.

egy pincsim van, el sem tudnám képzelni nélküle az életemet. odahaza van 2 nagyobb menhelyi kutyus, imádom őket.

21/L

2011. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Inkább a macskák a kedvenceim.

Kutyából a kuvasz az etalon :)

2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
24F
2011. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Imádom a kutyákat. Mindegy mekkora vagy milyen fajta, nagyon nagyon szeretem mindegyik kutyust. Hogy miért? Velem született dolog, kiskorom óta rajongásig szeretem őket. Egy kutya igazi társ, igazi barát aki mindig szeret, mindig örül neked, mindig megvigasztal. Nem számít, hogy milyen napod van, ha mindenki haragszik rád, ő akkor is ott van neked és akkor is ugyanolyan szeretettel, örömmel fogad mikor belépsz a kapun. Ez a feltétlen szeretet.. Hát ezért szeretem őket...

25L

2011. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

20:33


A pasik jönnek-mennek, a gyerekek elköltöznek, a testvéreid megházasodnak, de a kutya veled marad, míg él. :-) Azért nagy különbség. :-)

2011. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!