Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e Rottweilerem? :D

Szabikkaa kérdése:

Lehet-e Rottweilerem? :D

Figyelt kérdés
Lehet-e Rottweilerem? Rendelkezek természetes tekintéllyel,4. kutyám lenne, törzskönyveset vennék, Acana tápot adnék neki enni mert a rotinak nagy lesz az izomzata és az Acana nagyon sok fehérjét tartalmaz. Vidéken lakok szóval lesz hely is ( védenie is kéne :D ) napi szinten bármennyit tudok velük foglalkozni, edzetném is :D
2011. szept. 24. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És ha tanácsolhatok valamit,én pl úgy álltam hozzá,amíg fiatal volt,mint egy gyerekhez,tehát nem büntettem meg kb semmiért,nem zártam be sehova,meg ilyenek.Ezt úgyis kinövi.
2011. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
szerintetek 1 jol kifejlett kan megtudja vedeni magat? mert itt faluhelyen gyenge kerites "harci" kutyaval jar...
2011. szept. 24. 21:47
 13/20 anonim ***** válasza:
Illetve anyámék hátra akarták zárni a kiskertbe,de átugrotta a kb 1,5 méteres kerítést,aztán többet nem zártuk be :)
2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Simán.A rottweilernek van a legnagyobb harapása már nem tudom hány kilopont,de az összes kutya közül a legnagyobb!!!

Viszont szemétláda emberek ellen (pl méreg) nem.

2011. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
azt enis tudtam megpedig 150 . mergezni nemigenfogjak az egyik szomszedunk 97 eves a masik nincs es joba vagyunk az utcaba mindenkivel.
2011. szept. 24. 21:56
 16/20 anonim ***** válasza:
A spektrum volt egy ilyen film,hogy melyik élőlénynek a legnagyobb a harapása,utána már csak az oroszlán jött,vagy a sakál(ami ugye csontokat eszik...)
2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Cukipofa lessz :)))
2011. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg:)))
2011. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem a szomszédokra gondoltam,hanem ha be akarnak törni és így.
2011. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként azt,hogy sokat foglalkoztam vele,az azt jelenti,hogy sokat vittem sétáltatni,közben barátkozott másik kutyákkal,azért tanítottam meg neki a járda végén megállást,hogy nehogy elüsse az autó,és tudjam vinni póráz nélkül is.Később felnőtt korában jobban viselkedett,mint anyámék kisebb kutyája,meg sok más kutya,akik megőrültek,ha megláttak egy másikat.Őt, ha támadólak lépett fel vele egy pórázon sétáltatott németjuhász pl,megállt, nézte, tök nyugodtan,szóltam neki,elfordult és jött.Nagyon okosak.
2011. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!