Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám megitatni a...

Mivel tudnám megitatni a kutyám? Pénteken kaptam, és azóta semmit nem ivott. Elfordítja a fejét ha odarakom elé a vizet. Próbáltam másik tálból, hidegebbet, melegebbet, levest, kamillateát. De semmi. Kezd kiszáradni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 07:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi mindenkinek a választ, a probléma megoldódott. A vizéből semmi nem fogyott, az orra száraz és meleg volt. :S

Kapott langyos tejet, azt ivott, egy ki vizet is, most pedig három tálka májgaluska levest. :D

2011. szept. 26. 16:50
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Istenem, vidd már el az állatorvoshoz a jó ég áldjon meg, nem mi vagyunk az orvosok!
2011. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:

Langyos tejtől tuti hasmenése lesz. Pláne utána még a zsíros húsleves.

Ha végképp nem tetszik neki a víz, egy picike tejet csepegtess bele, épp hogy színe legyen.

És kérdezd meg, ahonnan hoztad, hogy eddig mit ivott, hogy nem kell neki a víz.

2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tejet vasárnap kapott, levest pedig hétfőn. Nem lett hasmenése. Megkérdeztem, vizet kapott ott is. Konzerves kaját kap, annak a 80%a víz, és most már iszik is.
2011. szept. 28. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!