Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvan fázva a kutyám, nagyon...

Megvan fázva a kutyám, nagyon beteg. Mit adjak neki hogy jobban legyen? Tegnap voltunk állatorvosnál és két szurit kapott egy lázcsillapítót és antibiotikumot, de csak fekszik, nem eszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 09:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én az ételükbe szoktam bele tenni a teát, úgy úgyis megisszák, de ez a Te esetedben, most nem jó, mert nem eszik. Úgyhogy nem marad más, csak a fecskendővel itatás.

Mióta beteg? 3-4 nap kell neki, hogy meggyógyuljon. Az emberek sem gyógyulnak meg egyik napról a másikra.

2011. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik napja, semmi javulás
2011. szept. 26. 14:51
 23/28 A kérdező kommentje:
Már most sokkal jobban van a kis drága, magától eszik iszik, jó csak keveset, a hagymás tea segített :)
2011. szept. 27. 10:26
 24/28 anonim ***** válasza:

Örömbódottá :)


Az nem baj h keveset, ha már eszik akkor nagy baj nincs :)

2011. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na! Nagyon örülök neki! :)
2011. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Akiteki ***** válasza:

Biztosan lázas volt, azért volt így elanyátlanodva.

A kutyán nem érzed a lázat, a végbelében tudod megmérni. 1 egész fokkal magasabb alaphangon a hőmérséklete, mint nekünk. Ha néhány napig nem eszik, nem gond, csak igyon. Ha másképp nem, fecskendővel kell belediktálni, de nem egyenesen a torkába, hanem a szája szélébe.

Jobbulást neki!

(A hagymatea nagyon finom, én is azt szoktam inni ha fáj a torkom)

2011. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok

Miért már viccelni sem lehet? IGEN NÁLUNK A KUTYA CSALÁDTAG DE TE NEM ÉRTED A VICCEKET?

2011. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
JA ÉS MÉG ANNYIT: VICCELNI SZERTETTEM VOLNA AZ ÉN KUTYÁM MÉG NEM VOLT BETEG DE BIZTOS NAGYON SZÖRNYŰ ÉRZÉS. RÉSZVÉTEM! ÉS NEM VAGYOK JÁRTAS A KUTYABETEGSÉGEK TERÜLETÉN
2011. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!