Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történne a kutyával abban...

Mi történne a kutyával abban az esetben, ha valamilyen módon emberi sperma kerülne a szervezetébe (nemi úton)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bolond,se állatkínzó,imádom az állatokat uh légyszíves kíméljetek a rossz megjegyzésektől,csak kíváncsi vagyok!

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. ápr. 26. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi se történne vele.
2009. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "szervezetébe" szót sokféleképpen lehet értelmezni... ha a véráramába kerül, az lehet gond :D De ha a nemi szervébe, akkor semmi.
2009. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
semmi :)nemlesznek farkas emberek :)ne aggódj.kutya baja se lesz a kutyának és forditva se.ha kutyasperma kerül nőbe.
2009. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Eltérő a génállománya, nem tudna megtermékenyülni, szóval semmi.
2009. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi, úgy mint a kutya és a macska pároztatása....semmi nem lenne!nem születne semmi, mert nem egyezik a 2 dns, vagyis nem hasonló
2009. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
majom-ember közt se lenne semmi :)
2009. ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem lesz baja, amennyiben plusz bántalmazásra nem kerül sor. Lelkileg biztos, hogy megsínyli. A humán résztvevő pedig börtönbüntetéssel lenne gazdagabb, ha valaki segítene a kutyának ebben.
2009. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megtermékenyülés nem történne ha erre gondolsz hiszem még a kromoszóma számunk sem azonos!


Baja lelkileg történne, hiszen nem egy természetes folyamat amiről remélem csak elméletben beszélünk.


A legfontosabb pedig hogy azonnal eljárás indulhatna ismeretlen tettes ellen állatkínzás vádjával!

2009. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neked aztán van fantáziád...
2009. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszy a válaszokat!

Természetesen semmi ilyesmi,de még hasonló sem történt!

Én is imádom az állatokat és ha megtudnám,hogy valaki állatokat kínoz,én jelenteném fel az illetőt!

Köszy még egyszer a válaszokat!

Üdv!

2009. ápr. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!