Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki csak hússal eteti a...

Ha valaki csak hússal eteti a kutyáját, az vajon mennyi fehérjét juttat a kutyájának szervezetébe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, vajon hány %-nak felel meg. Mert a tápokon is százalékban van megadva, ezért érdekelne.
2010. márc. 22. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha elegendő a hús akkor valószínű a fehérje tartalom ugyan annyi viszont ,egyhangú és nem egészséges ezért is vannak a szuperprémium minőségű tápok. Gondolj bele ha te örökké csak almán élnél az sem elég neked! Hiába raksz mellé még ezt azt konyhai maradékot stb... Ezekben a tápokban minden benne van ami egy kutya létfenntartásához szükséges direkt igy van kialakitva. Ajánlom a Eukanubát Pro Plant Happy Dogot valamint az Acanát! milyen kutyus amugy?
2010. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj nem, semmi olyan. táppal etetek, orijennel és acanával, anno pro plannel, csak kíváncsi voltam, h ki mit tippel, hány % lehet úgy a fehérje.
2010. márc. 22. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy milyen hús(csirke,marha,pulyka...)és hogy milyen része(comb,mell,belsöség stb.)
2010. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így sorban:D
2010. márc. 22. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Húst mindig tésztával, rizzsel, vagy puffasztott gabonával keverve kell etetni, önmagában nagyon sok a fehérjebevitel, fiatal kutyánál túl gyors növekedést okoz, amit nem követ a csontozat növekedése, súlyos problémákat okozhat.

Én Purina tápot és marhahúst tésztával etetek felváltva. Néha 1-2 tojást is ütök a kajába. Tenyésztőként felneveltem már sok almot ilyen vegyes kaján, nagyon jó kutyák lettek. Schnauzerek.

2010. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!