Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez király vagy...

Szerintetek ez király vagy felháborít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 26. 14:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu.

Ilyet nem lehet megcsinálni, és nincs az az orvosi brigád, aki ezt elvállalja.

2011. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
15:08-nak teljesen igaza van. Ennél többet fölösleges hozzáfűzni.
2011. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
kamu. gondolj bele, ha egy másik ember szervét ültetik át valakibe, akkor is millió dologra kell figyelni, vércsoportok meg ilyenek, és még úgy is megvan az esélye, hogy kilökődik, pedig az ugyanaz a faj.
2011. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem hiszitek el nézétek meg ezt!:

[link]

A kép jobb oldalon van egy nyil azzal lehet tovább lépkedni!

Ez szerintem nem kamu!

Én állatbarát vok, és ez szerintem igazi kép.

2011. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted igazi, de akkor sem az :)
2011. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 x) ***** válasza:
91%

Tudod kit ijesztgessél.. xD

Ez már szerintem nem normális. Persze lehet olyan hogy nem tetszik mondjuk az orrod és plasztikai sebészhez fordulsz, de azért ez már beteges. Remélem hogy kamu... vagy ha nem az akkor azt remélem sose jön szembe velem egy ilyen :)

2011. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
egyértelmű kamu az egész.Jónéhány filmben vannak jobban megcsinált maszkok és trükkfelvételek,azt is elhiszed?Persze rá lehet varrni bármit bárkire, de hogy a szervezete nem fogadja be és lerohad az egész róla az biztos!
2011. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
photoshop :P
2011. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Méghozzá nem túl profi photoshop... Nem mintha én jobban meg tudnám csinálni, de akkor is kamu, látszik a képeken. És ahogy valakik írták is már, maga az operáció is mission impossible.
2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 x) ***** válasza:
Amúgy közben rájöttem hogy ez mindenképpen le fog rohadni az arcáról hacsak nincs összeköttetésben az idegekkel és a vérellátással. Ez pedig akár több napos idegsebészeti beavatkozás is lehet. Ha csak rá van varrva akkor pár héten belül oszlani kezd (kivéve persze ha fél óránként fagyasztóba dugja a fejét) Nyilvánvaló hogy kamu, de ha nem lenne az akkor se lenne hosszú életű, nem is beszélve a fertőzésekről.
2011. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!