Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon felháborít amit az...

Nagyon felháborít amit az emberek a kutyákkal művelnek. Másokat is?

Figyelt kérdés
nagy állatbarát vagyok, az egész családom az. nekünk 2 menhelyi kuytusunk van, nagymamámnak 3 befogadott kóbor kutyusa. én annyira mérges vagyok az emberekre, azért, ahogy sokan az állatokkal bánnak. az én egyik rosszcsontomat kölyökként egyszerűen bedobták a menhely udvarára. a másik már 2 éves volt, mikor hozzánk került, de sok parancsszót ismert, tehát biztosan volt gazdája, mégis sintérek fogták be csontsoványan, senki se kereste. de mikor söprök elbújik, annyira fél a seprűnyéltől. pedig egy okos, szerető, imádnivaló kutya. a nagymamám mentett már meg szemeteszsákban kibodott kismacskákat. én elhiszem, hogy nem kell senkinek se 20 macska meg 10 kutya, de akkor ivartalanítassa. hogy lehetnek a világon olyan emberek, akik ilyenre képesek? olyan indokkal visznek menhelyre kutyát, hogy túl nagy lett meg gyerek született és útban volt! én soha de soha nem válnék meg tőlük, mert imádom őket. nem is beszélve az állatkínzásokról. olyan is sok van, hogy meghal egy idős ember, a gyerekei meg az utcára dobják az állatát. lehet, hogy radikális vagyok, de én olyan bűntetéssel súlytanám az ilyen embereket, hogy sose felejtené el. de nem ám nevetséges pénzbírság. azt hiszik az állattal azt lehet tenni, amit akarnak. nagyon dühös tudok lenni ilyenkor. az én nézeteim ostobák és radikálisak, mert olyan érdektelenséggel találom szemben nap, mint nap, hogy sírni tudnék? (aki azzal jönne, hogy az emberek fontosabbak, szegény embereket is támogatunk ruhával, játékkal, ha tudunk)
2009. dec. 23. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
én szerenxsétlen állatokat nagyon sajnálom :( de az a sok állatkinzó :@
2009. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

szerencsétlen

előbbi voltam

2009. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

jó, szerencsétlen állatok, ennyi.

én szerintem lenne elég ember akit lehetne sajnálni. A befogadott dögök miatt mondjuk segíthettél volna pár árvának vagy olyan családoknak ahol a beteg gyerek gyógyszerét nem tudják kifizetni.

2009. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Előző: te nem vagy normális. Ha végig tudod nézni, ami történik, ha nem háborít fel, akkor kívánom, hogy verjenek, éheztessenek. Nem fogok rajtad segíteni, az biztos! Ha már embereken segítek, akkor azokon, akik megérdemlik, nem olyanokon, mint te.
2009. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Engem meg az bosszant, hogy menetrendszerűne jön valaki, és löki a szentbeszédet szegény állatzokról és a gonosz állatkínzókról. Igen szegények, sajnáljuk őket, de baromira nem az a kérdés, hogy mi a probléma, hanem, hogy hogyan lehet megoldani!!! És az, hogy ivartalanítsuk nem megoldás, mert nem válaszolja meg a hogyan kérdést. Nem beszélve róla, hopgy nem csak kutya macska van a világon.


Egyszer végre már olyat látnék szívesen, hogy valaki kidolgozott működő tervvel áll elő, ami nagy tömegben is működik, végrehajtható, vagy legláűbb próbálkozik, és értelmes vitát indít, nem ilyen haszontalan szócséplésre pazarolja az időt...

2009. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
0%

Engem sokkal inkább zavarnak a társadalmi problémák, különbségek. A szegénység, illetve nekem fontosabb, hogy a családom jólétét megteremtsem. Nézd meg mennyi bűnöző mászkál szabadon. Mennyi a gyilkosság, betörés, nemi erőszak. Ezek mellett -nem mondom hogy leszarom- de bocs nincs időm foglalkozni ilyen témákkal mint állatok. Emellett itt a global warming. Ezzel is lehetne inkább foglalkozni mint most kutya-macska kínzásokkal. Ugyanis ezeknek az állatoknak a segge többnyire ki van nyalva, de ki fog foglalkozni a jegesmedvékkel vagy tököm tudja mivel ami ki fog halni ha elfogy alóla a "talaj". Én azt mondom így is elég sok erőt ölnek az emberek az állatvédelembe, de szerintem fontosabb lenne ha a globális problémákra keresnék a megoldásokat.

És amúgy meg senki se foglalkozik az állatok ügyével megoldás szinten. Mindenki csak hadovál, hogy probléma van, de ésszerű megoldást még senki se talált. Ha ezek is inkább azzal foglalkoznának, hogy megoldást keresnek, ahelyett, hogy médiában szerepelnének és reklámokra költenék az összes pénzüket, lehet előrébb lennénk.

2009. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is nagyon sajnálom őket... :( undorító
2009. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom az állatokat, igen,d e mitn az előző is mondta ivartalanítással nem lehet megoldani.És azt tartom a legszörnyűbbnek hogy van itt nemtudom hányezer nagy állatvédő akik oylat vágnak a másik fejéhez, hogy az hihetetlen, mert mondjuk ő nem egy oylan angy állatvédő és sokkal súlyosabb problémái vannak.
2009. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

az emberek magukért felelősek, az állatokért viszont mi vagyunk azok. kíváncsi vagyok, hogy az itt felszólalók közül ki támogat szegényeket. tessék, lehet mondani!

mert a családom támogat, pedig nem vagyunk milliomosok. az emberek védelmére egy csomó mindent kitaláltak a szervezetektől a rendőrségig. nekik bezzeg senki se pattog.

2009. dec. 23. 15:49
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Én a spórolt pénzemet mindig az árvaházba viszem, vagy karácsonykor ajándékokat veszek és kiosztom a gyermekkórházban. Szerintem míg van elég rendbehozni való az emberek között addig ne a háziállatok legyenek a legfontosabbak. Szerinted egy árva, beteg kisgyerek akinek nincsen lehetősége normálisan felnőni vagy meggyógyulni az csak magáért felelős? Szánlak.
2009. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!