Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged felháborít az az ember,...

Téged felháborít az az ember, aki azért gyűjtene aláírást, hogy ugyanúgy ehető legyen a kutyahús mint a disznóhús?

Figyelt kérdés
Most volt az Aktív-ban... Elképesztő hogy milyen emberek vannak... :S
2010. nov. 9. 20:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Igen, már én is megtaláltam!!!
2010. nov. 9. 20:30
 3/39 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Elvégre mindkettő állat, miért kellene jobban védeni az egyiket mint a másikat.

Ez olyan mintha a magyar embert le lehetne lőni szabadon, az amerikai embert meg nem.

2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
De azért a kutya más mint a malac...
2010. nov. 9. 20:32
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
Engem se háborítana fel, miért? Sőt, a disznóhús veszélyesebb, ha nincs eléggé átfőzve/sütve a benne betokozódott paraziták miatt.
2010. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem meg dögöljön meg!!! Mindjárt felrobbanok, az ilyen nem ember! Undorodom a saját fajtámtól az ilyen férgek miatt! A kutyákat többre becsülöm, mint néhány embert, ezt a férget meg puszta kézzel megtudnám ölni! A kutya elvileg az ember legjobb barátja! Ennyi erővel ehetnénk embert is.. Hova fajul ez a világ?
2010. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
erről már van pár sorral lejjebb egy kérdés...másrészt az ilyen hülye, szenzációhajhász műsorok 99%-a kamu
2010. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
68%

Hogy felháborít-e?! Álltam a tv előtt, és csak ennyit mondtam "kerüljön elém, helyben kitépem a szívét!". És akkor még finom voltam, és nőies...


Hogy jut ilyen eszébe valakinek? A kutya az ember barátja, társa, sok ember tanulhatna tőlük...

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy valamit megengednek nem jelenti azt, hogy kötelező is! Aki akar egyen kutyahúst, és pl. nem eszem. Ázsiában sok helyen esznek kutyát, és akkor mi van? Indiában a teheneket nem eszik meg, és viszont szeretem a hamburgert! Akkor egy hindu szemében szar alak vagyok?

Más helyek, más kultúrák.


Ifjú libsikéim, ilyenkor hol a nagy multi-kulti iránti vágy?

2010. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan honnan tudjátok, hogy a sulibüfés szendvicsben lévő párizsiba nincs bedarálva egy kis kutyából készült ipari szalonna is, hmm? XD
2010. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!