Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit hallottatok/gondoltok/tapa...

Mit hallottatok/gondoltok/tapasztaltatok a Mátyás Király Udvari Komondor aranykoszorús mestertenyészetről?

Figyelt kérdés

Weblap:

[link]

Kössz mindenkinek a segítő válaszokat előre is!


2010. jún. 20. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik újságban olvastam évekkel ezelőtt, hogy az angol királyi párnak tőlük vannak kutyáik :D Szerintem ők a komondor tenyésztők non plus ultrái Magyarországon.
2010. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
szerintem túl sok kutyát tartanak. én csak olyantól vennék akinek max 6-7 kutyája van de ennek pfff..11. Szép helyezéseket értek el de semmi érdekes. Akárcsak a többi. Én nem vennék onnét, csak azért mert szép... :(
2010. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
71%

Én beszélgettem velük egyszer, mikor egy ismerősöm komondort akart. Nagyon szimpatikus volt a hozzáállásuk az egész kutyázáshoz. Mivel náluk nem volt kiskutya, ajánlották az egyik tenyészetet, ahol fedezett egy kanjuk.


Előttem író: áruld már el, hogy akkor honnan vennél?

Azért mert 11 kutyája van, az nem jelenti, hogy nem foglalkozik velük megfelelően. Mitől jobb az, ahol 6-7 kutya van, mint ahol több? Ez pont annyira nem reális, mintha az ellenkezőjét állítanám. Simán kötözködés.

2010. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem egyáltalán nem gond a 11 kutya, ha tud róluk gondoskodni, márpedig tud, hiszen ha nem tudna, akkor nem születnének olyan gyönyörű kutyák náluk, mint MKU Nyalka. Nézzétek meg, milyen szép kutya, neten fenn van. A 3. válaszolónak külön köszönöm! :)

2010. jún. 23. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

[link]

én innét vennék ha már egyszer megkérdezted.

emígy mondjuk 2-3 kutyával sokkal többet lehet foglalkozni és több időt tölteni a tanításukra mint 12-re.

2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Az igaz, hogy úgy több idő jut 1 kutyára. :)
2010. jún. 23. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
de azért sok sikert majd a kutyushoz :)
2010. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:

Feltéve, hogy rászánják.

Nekem van itthon 13 kutyám, de le lehet ellenőrizni, hogy mivel itthon dolgozom és egész nap körülöttem vannak, többet foglalkozom velük, mint akinek van 4 a kert végében a kennelbe zárva.

Ez sem ismérv semmire, hogy valakinek hány kutyája van. Jó, a 40-50 az már a nagyüzemi szaporító kategória, elismerem.

2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igaz, és köszi utolsó előttinek a jókívánságot ;)
2010. jún. 24. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést az offért de ha 4-5 kutyát tartok nem muszáj kennelbe tartanom őket a kert végében. De azt akkor is el kell hinned hogy kevesebb kutyával(otthoni munkával és nem kert végében való kennelben tartással) sokkal könnyebb. De még mindig nem értem miért írtad hogyha van 4-5 kutyám akkor kennelben tartom. Én inkább 13 kutyát könnyebben elképzelek kennelben mint 4-5öt.
2010. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!