Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemet juhasz vagy malamut? Fo...

Nemet juhasz vagy malamut? Fo szempont hogy baratsagos legyen, gyerekbarat, orzo vedo feladatnak megfeleljen (otthonra), kb 150-200 m2 mozgaster. Azert kerdes, mert a malamut nagyon regi vagyam, de a nemet juhaszrol meg nagyon sok jot hallottam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sajnos kötelező kéthetente oltásokra vinned a picit, hogy mindenféle betegségekre immunis legyen. Ha ezeket nem kapja meg, akkor is túlélheti (!!!!), de jobb ha megkapja. Közben féreghajtás, stb. Egyébként ha prémium minőségű tápot szeretnél, ami viszonylag elfogadható áron van, akkor Brit large junior, aztán másfél éves korában már adhatod neki a Brit adultot is. :) Teljesen jó táp, az én kutyám is azon nevelkedett és semmi baja.

Itt egy táblázat, hogy milyen alkalmanként kell adni a kutyáknak az immunizáló injekciókat:


[link]

2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nem csak e 2betegség ellen kell beoltatni,csak most hirtelen ezek jutottak eszembe,van többfajta betegség,ami halálos lehet a kiskutyára és azok ellen(a doki úgyis elmondja)..nem emlékszem már pontosan,csak arra h kb 2hetente vittem vagy 3alaklommal,és akkor voltak az oltások 6-10E ft környékén/alkalom.

az a legegyszerűbb,ahogy elhozod a kicsit,másnap állatorvos és ő majd elmondja neked pontosan mi merre hogy...

2011. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk 3300 Ft oltásonként, féreghajtóval.. Máshol valóban kuva drága.. :S
2011. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 28. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!