Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem zavar amikor...

Csak engem zavar amikor valaki "kislányozza" a szuka kutyát illetve "kisfiúzza" a kant?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék megbántani senkit. Imádom a kutyákat, nekem is van kettő, de hát ők mégis csak kutyák, nem kislányok kisfiúk :)
2011. szept. 27. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája :D
2011. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
igen,csak téged zavar...
2011. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan nem zavar, otthon csoportosítom én is a dögöket ahogy épp a számra jönnek a szavak... "csajok", "pasik", "kislányok", "fiúk", stb.

de ha pl. az utcán megkérdezi valaki, hogy "tessék mondani ez kisfiú vagy kislány?" akkor arra az a válasz, hogy "KAN!" (vagy "SZUKA!") :D

2011. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
és az nem zavar, hogy annak az országnak az egyes részein , még mindig olyan beteg idióták élnek, akik kínozzák az állatokat?
2011. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy az nem zavar amikor egy ember (férfi) leszukázza az ember (Nőt) ??
2011. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hah, az utolsó 2 válasz jóféle. Engem nem zavar, mi a fenéért kell manapság már mindenbe bele kötni? Az sem zavar ha gügyögnek neki. Néha énis szoktam. És akkor mivan? Ettől nem lesz hülyébb avgy kevesebb a kutyám.
2011. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:55


Az állatkínzás még inkább zavar.


Igazatok van, talán nem is ez a jó szó erre, szóval nem is az hogy zavar, inkább bántja a szemem, lehet, hogy ez valami szakmai ártalom :)


És igen ez legyen a legnagyobb gondom.


Bocs, mindenkitől akit ezzel esetleg megbántottam, nem volt szándékos, csak kíváncsi voltam.

2011. szept. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!