Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szalmából lehet...

Szerintetek szalmából lehet jó kutyaházat készíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a két kutyámnak télre kb. 40 bálából csinálok egy kuckót - úgy használnám a (megbontatlan) bálákat, mint a téglákat.


Hasonlóan szigetel, mint a hungarocell?

Kint az udvaron van rendes szigetelt kutyaházuk, de éjszakára be vannak csukva a garázsba, és nem akarok oda is még kutyánként 40-50E Ft-ért kutyaházat venni.


A garázsban csak a hőt kellene csapdába ejteni a szűk környezetükben - erre alkalmas a szalma?


Köszönöm! :)


2011. szept. 27. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is oltári jó ötlet. A rövidszőrű miatt olyan plédet (kabátot) rakj be, amibe bele tud bújni. A mi tacsink sokszor úgy bebugyolálta saját magát, hogy csak az orra hegye látszott ki.


Mielőtt az egészet megcsinálod, alaposan le kellene a bálákat "kezelni", mert nemcsak a kutyáid fogják imádni a bálákat, de a bolhák is.

2011. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És jött a farkas ès elfújta a szalma hàzikót!

Amugy elèg jó ötlet, ott tuti nem fagynak meg, a mi kutyànk is mindig a szalma közzè bújik tèlen.

2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy ez mekkora ötlet! A kérdés feltevőjének dobnék egy zöld kezecskét :) Kipróbálom én is!
2011. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szegeden a karácsonyi vásárban minden évben van egy szénabálákból épített sátor, fellépnek benne, nagyon jó meleg van ott mindig:) Ez csak eszembe jutott.

Elég sok tanácsot írtak már, szerintem jókat, ezek jutottak nekem is eszembe:) Az élősködők miatt aggódnék egy kicsit, bolhák, esetleg egerek, de tetszik az ötlet. Ha nem tud átnevesedni a szalma és tisztán tudod tartani, szerintem nem lesz gond:)

2011. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor így lesz :) Köszönöm a válaszokat!

Remélem, nem lesz bolhainvázió, eddig nem volt ilyen gondunk, de irtószer van alapból készleten.

2011. szept. 27. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!