Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy egy 5 hónapos labrador kan már ivarérett?Mert a páromnak van egy kis kanja és összeragadt egy tüzelő szukával.

Én úgy tudom hogy nem,és hogy addig nem ivarérett ameddig nem úgy pisil mint egy fiú.

De akkor miért?


2011. szept. 27. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kölyök még nem lesz.
2011. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pisilésnek és az ivarérettségnek nem sok köze van egymáshoz (vannak kanok,akik életük végéig nem emelik a lábukat)

Az a baj,hogy ha ráugrott a szukára és össze is ragadt akkor valószínű ivarérett (ha nem lenne,nem ugrott volna) bár korai lenne. (6 hónapos ivarérett kan már nem ritka közepestestű kutyánál)

3 hét műlva az orvos ultrahangon már látja, ha vemhes. Ha igenivartalaníttassátok a szukát, vagy abortáltassátok (bár az meg szörnyen nagy adag hormon)

2011. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnek az 5 hónapos (egyébként félig fekete labrador :D ) kanja ejtette teherbe a 6 hónapos szukáját, és a méhével együtt 8 kiskutyát vettek ki belőle. Úgyhogy, de, ez már rendes párzás volt.
2011. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elő fordulhat de nagyon kicsir rá az esély hogy lesz kölyke a szukának. Én nem régen hoztam egy 8 hetes kan pulit. Mikor le tettem a akkor a szintén kan 5 éves Foxterrieremre ugrott rá és el kezdett rajta párzó mozdulatokat csinálni. De még nem ivarérett természetesen. A szomszédom kis 5 hónapos kanja szintén össze ragadt a 3 éves szuka Yorkival. De nem lett a Yorkinak kölyke.
2011. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hát remélem nem lesz semmi baj,de elvisszük majd egy ultrahangra. :
2011. szept. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!