Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy a kutyám a...

Lehetséges hogy a kutyám a körmei miatt nem áll rá a lábára?

Figyelt kérdés
megnéztem mindegyik lábát, de nem találtam rajta semmit amit nem kellett volna. a körmei hosszúak talán kicsit, és valamelyik töredezik.
2012. aug. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutya kozmetika avagy vágd le..
2012. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lehet hogy le van törve és fáj neki. van feljebb is egy körmük ,az enyémnek egyszer az tört le es el kellett vinni kozmetikushoz. szerintem te is vidd el magad ne vágd le.
2012. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem áll lábra, vagy melyik lábára nem áll rá? Nem túl valószínű, hogy a karmai miatt van, vidd állatorvoshoz.
2012. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a jobb első lábára. ráállni rá tud még, de ha egy helyben áll, akkor mindig felemeli. és nem is szaladgál annyit. állandóan nyalogatja, pedig nem szokta.
2012. aug. 1. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzik, nincs letörve a körme, akkor nem hiszem, hogy az a gond. Toklász nem mehetett a lábába?
2012. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán lehet a hosszú körme miatt. Az 5. ujjon nincs visszanőve?
2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy toklász lenne. sokszor megvizsgáltam már a lábát. az ujjai között is, mindenhol.

visszanőve nincs azért, de nem sok kell hozzá.

de állatorvoshoz viszem inkább. köszönöm a segítséget.

2012. aug. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!