Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden yorki remeg? Miért?

Emy1991 kérdése:

Minden yorki remeg? Miért?

Figyelt kérdés
A kutyusom sokszor remeg,de nem tudom miért.Több yorkis anyukától hallottam már, hogy remeg a kutyusa.Ez fajta "betegség"? Nem idegbeteg és nem szoktam püfölni feszt.Nem fél tőlem. Nem tudom, hogy miért van.Lehet, hogy már fázik? Nyáron nem csinálta ezt, igaz 3 hónapos volt.De ha most fázik, mi lesz vele télen?!
2011. szept. 28. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
azért remeg mert kivannak az idegei a túltenyésztéstől.ilyen remegős kutyát még ingyen se hoznék el sehonnan nemhogy fizessek is érte
2011. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert túl van tenyésztve és nyomi.Ezért.
2011. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyomi az apád f***a.Képzeld kaptam és lehet,h nem adnál érte pénzt, de én imádom és semmi jelét nem adja,h ki lenne az idege.Csak remeg.Am meg nem is te vetted. Pár napja kezdte el, azelőtt nem csinálta.
2011. szept. 28. 13:41
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Hát, ha nem hiszed el h ez a túltenyésztés és az ideggyengeség jele (is), akkor ne hidd el, attól még az lesz :)
2011. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet hagy csak "tetteti". Nekem van egy tacskóm, az szokta csinálni mikor be akar jönni...
2011. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz kutyanyelven? De jó neked. :)

Egyébként, miért nem kérdezed meg a tenyésztőjét? Biztos tud rá mondani valamit.


Első két válaszolótól érdeklődnék, hogy szerintük mit jelent a "túltenyésztés" kifejezés? Mert számomra értelmezhetetlen, valamint ilyen szó nincs.

2011. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Komolyan tetteti a tacsid? De édes lehet.Enyém az alvást szokta tettetni :D


Z.O.L.: Megkérdezem. Nem is rossz ötlet.Ebben a túltenyésztés hülyeségben én sem hiszek.

2011. szept. 28. 14:04
 8/21 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Beírod itt a keresőbe hogy yorki remeg kiad egy csomót olvassgass.
2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyjából 15 yorkit ismerek, egyiket sem láttam még remegni. Igaz nem is 1-2 kilósak, hanem többségük 4 kiló körüli.
2011. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!