Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szürke színű kutyusnak nem...

Szürke színű kutyusnak nem idegen hangzású (magyar fajta), akár vicces névötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Névötleteket keresek teljesen szürke színű (genetikailag kék, pontosabban hamvas) kutyának! Persze lehet, hogy a végén teljesen más neve lesz, egyéniségéhez illő, de jelenleg szerintem a színe az, ami mindenkit megragad. Még nincs nálam, 9 hetes koráig a tenyésztőnél szocializálódik, de azért már lehet neveket találgatni szerintem...

Eddig ezeket találtam, ajánlották (idegen hangzásút, pl. Silver, nem szeretnék):


Pernye, Cement, Grafit, Higany, Gréti (hasonlít a grey-re).

A Szilva, meg az Ezüst nagyon gyakori, inkább kerülném.


Köszönöm szépen mindenkinek! :-)



2011. szept. 29. 12:27
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Én csak azért írok, hogy elmondjam, tündériek a kutyáid :)
2011. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszi szépen!

De csak látszólag azok, valójában igazi ördögfajzatok... :-)

2011. nov. 26. 21:15
 43/50 anonim ***** válasza:
76%
Gyönyörűek :-) Gratulálok hozzájuk! :-) Panelba nem fogok hozni mudit,de szeretnék majd egy hamvasat :-) Most egy magyar agaram lesz tavasszal :-)
2011. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Ezért miért kell lepontozni? Utolsó voltam......
2011. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam, nem értem, kit zavart... Kellő foglalkoztatás mellett a mudi remekül elvan panelban is. A juhász mellett is csak akkor pörgött, mikor kellett. Ismerek olyat, aki tartott, munka után eleget rohangálhatott, tanította, hétvégente túráztak (még az Alpokban, Tátrában is jártak), a "panelmudi" kondija még jobb volt, mint néhány kerti mudié. Szóval ezen ne múljon! Kiválóan alkalmazkodnak, legjobban a gazdi mellett szeretnek lenni.
2011. nov. 27. 20:15
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,de az a vicc,hogy egy szóval nem írtam,hogy panelba be fogom hozni a mudit..:) Mindegy vannak vicces emberek..Bár lehet azért pontoztak le,mert magyar agaram lesz panelba..de akkor az aki lepontozott,biztos azért mert azt hiszi sok mozgást igényel egy agár..pedig nem sokat,csak intenzívet..:) Szóval 15 perc futás,és utána kullog utánad..mindegy..a te kutyáid akkor is gyönyörűek :))
2011. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 tomikné németh erzsé válasza:
10%
Szürke? Nekünk van egy részben vörös cicánk, úgy hívjuk Vörös.
2012. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mi értelme volt megismételni az első hozzászólást...?
2012. márc. 6. 07:38
 49/50 A kérdező kommentje:

Amúgy a neve végül nem a színével kapcsolatos lett, hanem Tüske, mert valahogy nagyon illik rá :) A törzskönyvi neve pedig Ezüstróka, mert E betűvel kellett adni.

Itt van a kis galád a testvérével, fél évesek:

[link]

[link]

2012. márc. 6. 07:46
 50/50 anonim válasza:
Azúr, Zafír!
ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!