Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép uszkárosok /uszkárosok!...

Közép uszkárosok /uszkárosok! Tapasztalatokat szeretnék, milyen az uszkár?

Figyelt kérdés

-Mennyi a mozgásigénye a közepes uszkárnak?

-Milyen "frizuája" lehet?(hogy kb mennyi fajta van)

-Melyik szőr tipust ajánlatos "használni"?

-Jól kijön más állatokkal Pl:kutya cica nyúl?

-Agility dog dancing frizbi fly ball-oztatni érdemes-e / lehet-e?

-Hány havonta/hetente kell kozmetikushoz vinni?

-Mennyi a napi étel szükséglete?-Mennyire okos?

-Melyik kennelt ajánlanátok?(fehér közép uszi)

Tapasztalatok h milyen ; hogy kell nevelni ...!

köszi a válaszokat előre is és bocsi a hosszú szövegért :D !


2009. ápr. 27. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

-Mennyi ideig élnek?

-Automata póráz az jó lenne-e neki?

2009. ápr. 27. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem sokat tudok roluka,de amit tudoke lmondom. ismerösömnek van 4 db.okosak,aranyosak,nagy elönnyük,hogy nem hullika szörük.kozmetikushoz vinni,olyan 2 havonta szokták öket.mozogni szeretnek,elég aktivak,és keveset esznek.más állattal jol kijönnek,mert 2 macskával,és e gy galambbal élnek egy házban.hát én ennyit tudok róluk.
2009. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt egy kutya enciklopédiából írom.

Az uszkároknak rengeteg mozgásra van szükségük és nagyon kitartóak. A naponkénti séták mellet lehetőséget kell teremteni arra hogy hancúrozzanak. Szeretnek labdázni, apportírozni és úszni. Érdemes agilityvel is foglalkozni.A nem kiállítási kutyákat modern fazonra nyíratják.6 hetente kell vinni kozmetikushoz.Sokan mondják az uszkárra , hogy finnyás és gyenge de ez egyáltalán nem igaz.Nagyon hűségesek és jól kijönnek a család többi állatával is. De ez neveléstől is függ.Nevelésük általában nem okoz gondot.Mindig egyértelműen, igazságosan és következetesen kell nevelni.Az uszkárok igen érzékenyek a gazdájuk hanghordozására ezért a legjobb eredményeket a játékos és változatos gyakorlással lehet elérni.A helyes viselkedés jutalmazással érhető el.A szigorú módszerek ellentétes hatást váltanak ki.Az ügyességi próbákban( flyball, agility) jó eredményeket érnek el.De még az engedelmességi próbákban is.Nagyon ritkán még vadászkutyaként is használják.

Remélem tudtam segíteni.

2009. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért de nem te vagy az aki nem tudott dönteni, hogy melyik kutya fajtát válassza?
2009. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a bichonos meg ilyenek?nem az nem én voltam valakivel összekeversz :) am köszi a válaszokat!
2009. ápr. 27. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat
2009. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
semmi gond
2009. ápr. 27. 18:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Melyik kennelt ajánlanátok?(fehér közép uszi)
2009. ápr. 27. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Off: Hihi, az én voltam, aki nem tudott dönteni a kutya fajtát illetőleg, és valószínűleg én is az uszkár mellett maradok, csak még szülői engedélybe ütközik a dolog. De így ezért engem is érdekelnének a válaszok. Mégegyszer bocsi az offért!
2009. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nagyon sok kennelt és infót találsz.

2009. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!