Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amsaffom. Kiskora óta...

Szöcske005 kérdése:

Van egy amsaffom. Kiskora óta én nevelem. Próbáltam "jól " szocializálni, de az lett az eredménye, hogy bárkit és bármit felenged az udvarra. Mit tehetnék annak érdekébe, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 22:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azért ne becsüljétek alá a kutyát, egy nem elég jól színlelt támadásnál nem biztos hogy meg akar védeni, mert vágja, hogy mi a szitu :)
2011. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Akkor egyelőre várok.

Lehet, hogy későn érő típus.

2011. okt. 2. 14:52
 23/25 anonim ***** válasza:

byugi! 1 éves még nagyon fiatal!komolyan. 1,5-2 éves korára benől a feje lágya. még kamasz. ne félj ha kell meg fog védeni. majd ha felnő hozzá.addig csak tanítgasd. nem lesz vele gond. az hogy emeberekre nem megy az is normális, mert családi kutya. de eljön az idő amikor majd HA KELL ölre megy a családért. csak várdd meg hogy felnőjön.menni fog sz msgától is.

az amstaff nem ugatós.

2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam, egy kicsit
2011. okt. 3. 15:47
 25/25 anonim ***** válasza:

Fiatal még 1.5 éves kora körül alak

ul ki a területvédelem.

2011. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!