Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy enyhítsem a fàjdalm&...

Hogy enyhítsem a fàjdalmàt?

Figyelt kérdés
Kiskutyàm öt és fél hònapos. Két tejfog nem esett ki neki és ettől duzzant piros az ìnye. Szerintem fàj is neki mert sokat vakarja és dörzsöli a földhöz. A doki azt mondta hogy ha nem potyog ki egy hònap alatt akkor altatásban kihùzza. Addig is hogy enyhítsem a fàjdalmàt? Ràgnivalò van neki.
2011. szept. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
rájuk is hat ugyanaz a fájdalomcsillapító, ami az emberre is, de sajnos nem tudom megmondani hogy miből mennyit lehet adni egy akkor kutyának, túladagolni meg nem kéne.
2011. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozog neki? Játszatok olyat, hogy ő fog valamit, és húzogatjátok, az kimozgatja a tejfogat. Bár nem tudom, ha fáj is neki, akkor lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás...
2011. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki rágni valót. Csont szárazra szárított kenyérsarkat. Akkorát, amit nem tud azonnal elharapni. Lehet kapni azt a színes, sok fonalból font rágókát. Fogselyemnek hívják. Az a lényeg, olyasmit rághasson, amibe bele merül a foga. Ha van Förstöd/ Aloe Vera spré/ Azzal bekenheted az ínyét akárhányszor.
2011. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem mozog neki.
2011. okt. 1. 06:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első butaságot mondott, fájdalomcsillapítót ne adj neki, azzal meg is ölheted (hacsak nem az állatorvos javasolta)! Meg azt amúgy sem lehetne heteken át adni. Annyira nem fáj az neki, inkább csak irritálja. Legyen neki rágcsálni valója, attól az irritáció is csöken és elősegíti a tejfog kihullását!
2011. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!