Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitas, feldagadt seb,...

Timtimi kérdése:

Ivartalanitas, feldagadt seb, utokezeles. Valami gond van?

Figyelt kérdés
9 honapos kan kutyam hetfon volt ivartalanitva...mar a mutet utan es azota is egy kisebb alma nagysagu gob a muteti heg ...gyakorlatilag olyan mintha meg mindeg ivaros lenne, doki szerint ennek igy kell lenni es majd lelohad...azert aggodom erte....azota is szinte naponta verzik, tegnap ont nem de ma igen..es beleragadnak szorszalak...de a doki befujta meg hetfon es azt mondta nehogy hozzanyuljak, hanem egy het mulva vigyem kontrollra...csak szerintem csunya h igy meg van dagadva vagy ez normalis? hetfon mindenkepp viszem dokihoz...
2011. okt. 1. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya. Keress másik dokit! Mikor én ivartalaníttattam a kan kutyám nem dagadt fel neki, pláne nem nézett ki így.
2011. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik doki. A mi kan kutyánknak sem így nézett ki a sebe!
2011. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
Ez egy kontár hentes!!! Gyorsan keress egy normális orvost! Szegény kutyus!
2011. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!