Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az étrend jó lesz a kutyámnak?

Ez az étrend jó lesz a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Fehérje: főtt hús (izom, belsőségek), főtt tojás.

Zsír: lazacolaj.

Szénhidrát: főtt rizs vagy főtt burgonya.

Alkalmanként főtt zöldségekkel.


Kiegészítés: VetriCare GF 600 és Immunovet.


Linkek:


[link]


[link]


[link]


Köszönöm a segítséget :)


2011. okt. 1. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És nálad csak a munka kutya létezik és a falusi kutya akik általában a legegészségesebbek, városi társaikkal ellentétben?? Nem tudom de szerintem léteznek olyan kutyák is akiket a gazdájuk naponta viszi sétálni és otthon az a feladat hogy őrizze a házat.
2011. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kedves akadékoskodók!


melegen ajánlom, hogy olvassátok el kétszer is (a biztonság kedvéért) az összes hozzászólásomat, hogy ne csináljatok magatokból tököt.:))


én az állatorvos véleményét kértem ki, mert az előző közép-ázsiaim 2 éves koráig másnál élt maradékokon, utána sajnos nálunk sem kapott vacak tápon és maradékon kívül sok egyebet... 8 évesen el is pusztult csontrákban.

én főztem is volna a kutyákra, de a doki azt mondta, a legtutibb, ha Happy dogot kapnak és pont.


kifejtettem már fentebb a helyes táplálásról szóló véleményemet is, természetesen olcsóbban is meg lehet oldani, ha valakinek megfelel ez a lutri.

attól még nem kell rátukmálni a kérdezőre, aki (hál' istennek) úgy látszik, még túlzottan is szívén viseli a kutyája egészségét.

2011. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Höhhö!!

Ezzel nem értek egyet. Az én német juhászom 15 évig élt tápon és húson egyéb hozzárakott vackokon kívül. Teljesen egészséges volt, és boldog kiegyensúlyozott. Akkor ezek szerint tényleg valami rongy táppal etted!

2011. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mondom, hogy LUTRI.

nekem is volt olyan kutyám, aki maradékon élt 14 évig, és a szomszéd kutyája már idősebb, mint 20 éves!!!! (születésemkor már kifejlett volt, én most 21 éves vagyok.)


de ettől még rengeteg ellenpéldát is ismerek, amikor a kutya rákos lett, stb...

2011. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja én is ilyen hülye szerektől!!
2011. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!