Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi mindent lehet még neki...

Mi mindent lehet még neki megtanítani?

Figyelt kérdés

"Lábhoz!"

"Marad!"

"Gyere ide!"

"Ül!"

"Fekszik!"

"Helyedre!"

"Nem szabad, Fújj"

"Eszik!/Tied!"

"Iszik!"

"Úszik"

"Kapd el!"

"Hozzd ide!"

"Fogd meg!"

"Cica!"

"Ereszd!"

"Futás!"

"Hopp!"


2011. okt. 1. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából ha van még alap dolog akkor olyanra vagy ha tudtok ilyen érdekességeket amit meg is tanítottatok a tieteknek akkor azt is írjátok le légyszi! :)
2011. okt. 1. 18:50
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja meg még:

"Csend!"

"Figyel!"

2011. okt. 1. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugat,pacsi,nyolcas,szégyeld magad.. huh nagyon sok van.


én ezt a honlapot ajánlanám neked:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom a 101 kutyatrükköket (könyv)


És az én kutyám 30 40 trükköt tud. :) Sok sikert..

2011. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen én pont azt a könyvet linkeltem be,csak ez online:)
2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen köszi! Hát igen most már ilyen érdekességekre gondoltam, mert nem nagyon tudtam magamtól kitalálni többet!

Köszi a válaszokat! :)

2011. okt. 1. 21:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó trükkök csak az a baj hogy mindhez nagyfokú motiváció kell az én kutyámnak meg nincsen. Nem is volt mondjuk mert elég gyenge lelkületű könnyen feladja a dolgokat nincs esetleg valami tippetek erre is?? :)
2011. okt. 1. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem erőltettek neki semmi és az én kutyám igen makacs van,hogy levágja magát és nem hajlandó megmozdulni erről gyorsan lekelett szoktatni. de amúgy nálunk a töpörtő,virsli,sajt ezek azok a jutalomfalatok amikért bármit megtenne:D Találd meg,hogy kivel tudod a legjobban motiválni és még az előtt haggyátok abba mielőtt megunná,hogy jó élménnyel záródjon a tanulás. Mondjuk van amelyik kutyánál a csipogós labda jön be,mindenkinél más.

Sok sikert.

2011. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyn fajta? Mindig érezze hogy NYUGODT HATÁROZOTT ENERGIA :) Légy türelmes ha valamit nem csinál meg akkor ne legyél ideges,próbáld meg késöbb..légy türelmes, virslit használj és klikkert ha nem megy,:)
2011. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tacskó keverék. A klikkert próbáltam azt hiszi hogy meg akarom büntetni mm a hangjára meghúzza magát. 1 éve fogadtuk be utcáról most tanítottam meg neki a Fekszik paracsszót ilyen kézjellel. Az olyan dolgok jól mennek neki amihez nem kell különösebb érdeklődés vagy egyensúlyérzék, mutatványozás. Ezért nem megy nekünk a pacsi se! Nem érti a lényegét, csk ül előttem és néz rám. Már arra gondoltam hogy elfotózom és felrakom ahogy néz rám mert konkrétan meghasad a szivem amikor így néz rám! :)
2011. okt. 2. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!