Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen probléma lehet a 6éves...

Milyen probléma lehet a 6éves Bolognese kutyámmal repülőn, csomagtérben,2órás út alatt?

Figyelt kérdés
Félek mert nem vihetem az utastérbe és még az autót is nehezen viseli..
2011. okt. 2. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ha a kocsiban is fél akkor NE!!!! Nagyon meg fogja viselni... Több órás hercehurca ez.. Le kell adnod a kutyát jóval előbb mint ahogy indultok. Én fel szoktam vinni magammal, még az is totál kikészíti. Barátnőm feladta a westijét, utána hónapokig remegett, bepisilt..

Ha nagyon nincs más megoldás, akkor dokitól kérj nyugtatót, de én nagyon nem javaslom egy kistestű kutya feladását.

Ha Malévval mész felviheted az utastérbe:-)

2011. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos a szedálás sem mindig jó ötlet, a kutya ugyanis bepánikolhat attól, hogy elkezd szédülni, nem lát tisztán, nem tud egyenesen menni.


Szerintem próbálj meg nem fapadossal menni, és vidd fel, vagy inkább ne vidd magaddal... Kiköltözöl, hogy vinnéd? Nem tud valaki itthon vigyázni rá?

2011. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Sajnos nincs választás, Norwegian megy csak Oslóba.. Malév nem. Tudom, ők engednék már mondták. Igen, kiköltözöm és sajnos nem, nincs akire itt hagyhatnám, legalábbis még nem találtam megbízható embert. (és nem is szívesen tenném) Viszont valóban hallottam, hogy kistestű kutyának a kábítás nem épp jó ötlet.. Nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek, hogy ne essen baja. Egyébként 4nappal előtte szólni kell a kinti diszpécsereknek, hogy kutya fog menni és akkor fűtött gépet küldenek arra a járatra. De a zajok, stb nem tudom mit válthat ki belőle. Esetleg szoktathatnám hatásokhoz?!...
2011. okt. 2. 17:09
 14/16 Akiteki ***** válasza:
45%

Nem fognak repülőt cserélni az egy darab kutyáért. Van a csomagtérnek fűtött része is, a kutyákat ott utaztatják.

Semmi baja nem lesz, főleg ha nem lát Téged. A kutyákat a gazdi pánikja szokta megviselni.

A karanténszabályokat megkérdezted már? Mert Norvégiába a is kell.

2011. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
vonatot kérdezted már?
2011. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves Akiteki! A repülőtéren mondták mikor áttelefonáltak Norvégiába, hogy csak akkor lesz a csomagtér fűtött, ha szólunk pár nappal előtte telefonon nekik. A kutyára vonatkozó előírások és papírok pedig már megvannak, köszönöm a emlékeztetést! :)


A vonat egyáltalán nem jöhet szóba. Gondolj bele, mikor fog a vonat annyit állni egy megállóban, hogy megsétáltassam, pisi-kaki egyebek.. A repcsiút 2,5 óra alatt megvan. Ráadásul utána rögtön ugyanennyi vonat is jön.. :S

2011. okt. 8. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!