Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaház téli bélelésére ez...

Kutyaház téli bélelésére ez jó lehet?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy szalmával a legjobb kibélelni a házát a kutyának, mert abban vackolni tud és meleg.

Régi paplannal próbálkoztam, de az nem ért semmit.

Valakinek van tapasztalata szalmával?


2011. okt. 2. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A szalmát kihordja,ezért pótolni kell.A házát kívülről szigeteld valamilyen anyaggal.Alomnak én papír csíkot használok(irat megsemmisítő).
2011. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a külső nikecell szigetelést ajánlom. Most úgy is van mindenhol ez a panelprogram, simán lehet hulladék hungarocellt kunyerálni.
2011. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Szalmát amúgy is nagyobb mennyiségben lehet vásárolni, mint amit egyszer a kérdező elhasznál, szóval lehet folyamatosan pótolni.

A küszöb megmagasításával és egy szőnyeggel eltakarva a bejáratot nem igen tudja a kutya kitúrni.


A külső hungarocell vagy üveggyapot szigetelés se rossz, csak ne felejtsd ki a tetőt se, és az alját se, és valamivel fedd le, mert sok kutya szereti ezeket a cuccokat lekaparni.

2011. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én asztal terítőt szögeltem belülről a falra meg az aljára is és még alulra tettem jó vastagon rongyokat
2011. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Körben szigetelt kívülről hungarocellel.

Belüljó a szalma, figelj,hogy legyen egy magasküszöb ami megtartja a szalmát. Nekem egy kiskocka elég egy télre egykutyának (kicsit mindíg pótolni kell,mert törik és összetöpped.

Viszont nem nedves soha a teteje (nem úgy mint a rongyoké) jómeleg és vackot csinálhat benne a kutya.

Az ajtóra akassz hőfüggönyt, méterrelehet kapni párszáz forintért olyan üzletekben,amelyek ipari ajtókkal foglalkoznak.

2011. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a legtutibb hőszigetelő, ha polifómmal béleled ki belülről - ez a legjobb hősugárzó.

ha kicsit drágállod, tegyél csak az aljára, és az oldalakta szegelj vastagabb rongyokat...

2011. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szalma tényleg nagyon jó lehet, az én kutyám sosem a házában alszik (ami egyébként szigetelve van), hanem a szalmabálák között, vagy a ló mellett. =) De a szalmát folyton pótolni kell.
2011. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
mi próbáltuk szalmával ,de az egész udvarba széthordták!! nem jó...
2012. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!