Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt a legviccesebb...

Melyik volt a legviccesebb fajta aminek a kutyádat hitték?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 18:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

a bichon frisem-et

hosszú szőrrel fehér pulinak nézték, bobtail kölyöknek is már pedig az nem is tiszta fehér ,

amikor levan nyírva akkor pedig állandóan uszkárnak nézik pedig nem hasonlít!!

2011. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
én a szomszéd kutyáját néztem macskának!!!XD
2011. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
pit bullnak, boxernek. Egyébként angol bulldog.
2011. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

az én holland juhászomat (keverék, csak azért mondom, hogy holland juhász, mert hajszál pont úgy néz ki, és így könnyebben belőhetitek, milyen) ordas német juhásznak szokták hinni, de a faluban mindenki csak "a sátán kutyájának" hívja, meg telefonálgatnak nagyanyámnak, hogy hogy az istenbe' lehet ilyen csúnya kutyája az unokájának:D,

a közép-ázsiaimat fekete-fehér bernáthegyinek nézte két néni, és jó hangosan, hogy halljam, károgtak a hülye szaporítókról, akik így tönkre tesznek egy fajtát:D:D:D:D:D:D (mintha a bernáthegyit nem b.szták volna el a kiállítási kutyákkal...)


A spániel-kotorék eb extra-ultra mini keverékemet meg egyszer bevittem egy plázába kutyatáskában.:D

mindenki fajtatiszta, különleges, "biztosan drága" kutyának nézte, amikor meg elmondtam, hogy óóó, ő keverék, hát leesett az álluk, hogy "egy keveréknek kutyatáska"?...

(amúgy nagyon ritkán viszem benne, a plázákat pedig ha lehet, messzire elkerülöm.:D)


(és az egyik házimacskámról azt hitték a barátaim, hogy fajtatiszta extracica, mert tényleg elég érdekes mintázata van...) (ja.. extracica a fatelepi szaporulatból...:D)

2011. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A cavalier king charles kiskutyámat bernáthegyinek hitt

ék.

2011. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A Border Collie "csajozós" fajtának lett nevezve.
2011. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
a cairn terrieremet német juhász kölyöknek :DD
2011. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én beagle-öm kölyök basset szokott lenni, de volt már spániel is, és ami a leghihetetlenebb, egyszer ledalmatázták :D
2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
rotinak, pitbullnak.... amúgy meg labrador :D
2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A keverék tacskómat malacnak
2011. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!