Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog helyre jonni?

Mikor fog helyre jonni?

Figyelt kérdés
A kis kutyamat egy oraja utte el egy kocsi. és nem tud ráállni a lábára. nagyon mely a sebb es a csont is latszik. Ilyenkor mit kell csinalni?
2011. okt. 3. 19:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor menjetek ti. otthon úgysincs röntgen, az pedig biztos kell
2011. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mit kell tenni?? Hát hagyni hogy szegény elvérezzen!

Úristen!

Mi az hogy nem tud kijönni a doki? Akkor vidd másikhoz már rég kerestél volna egy normális dokit,de nem te ahelyett itt kérdezősködsz a kutyus meg had szenvedjen.De amúgy ennyi eszed magadtól is lehetne.Szerinted itt valaki meg fogja tudni gógyitani interneten keresztül vagy mi? :S

2011. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 MME ***** válasza:

Az 100%, hogy minden egyes megyében van olyan rendelő / kórház, amely vállalja a sürgős esetek szállítását!

Az én torokharapott kutyámért is kijöttek, mert nem volt autónk, és senki sem akarta bevinni ismerősök közül.

Használd a telefonkönyvet és az internetet, hívj fel minden megyebeli orvost, valamelyikük tudni fogja, kik azok, akik szállítást is vállalnak! Sok sikert!

2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

itt vannak az ügyeletek nézd meg mi van hozzád a legközelebb

[link]

2011. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MME ***** válasza:
Addig is, ha van elég mennyiségben otthon és a kutya hagyja, tömény (higítatlan) Betadint kell ráönteni, úgy, hogy szépen folyjon le róla, vigye magával a szennyeződéseket, kb. 3x, aztán időnjént újra. Mást nem tudsz, nyílt törésnél a fertőtlenítés az elsődleges! De orvostól kaphatsz más feladatot is a kutyád érdekében, amit meg kell tenned a kezeléséig. Miket mondott, mit tegyél addig is?
2011. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
b*szki ez egy kis falu korhaz sincs a kozelbe nem hogy allatklinika:((.....a sebet kitisztitottuk es bekottuk:((...az orvos meg csak holnap jon
2011. okt. 3. 20:20
 17/20 MME ***** válasza:
Én is kis faluban lakom, és miért rajtam töltöd ki az indulatod? Csak segíteni akartam. Mi mást írjak?
2011. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A nyílt törés fertőződik, nagyon gyorsan. A házhoz jövő orvos kétlem, hogy megfelelően el tudja látni az ilyen állapotú kutyát a konyhaasztalon.

Nagyon sokan élnek kis falukban. Ha ilyesmi történik, szereznek autót és bemennek a kutyával a legközelebbi nagyobb, jól felszerelt állatkórházba, vagy klinikára.

2011. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hát nekünk bármi történik a kutyánkkal ha súlyos és azonnali ellátásra van szüksége egy telefon és már viszem is az állatorvoshoz mert képes felkelni az éjszaka közepén ha szükség van rá és csak úgy mellékesen én is egy baszott kis faluban lakom szóval ez nem mentség
2011. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha az én kutyámról lenne szó, akkor elindulnék gyalog, vagy stoppal, de nem hagynám szenvedni.

Mikor fog helyre jönni? Maradjunk annyiban, hogy örülhetsz, ha egyáltalán helyre jön.

Amúgy meg hogy a csudába került autó közelébe??

2011. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!