Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is megteszi, vagy teljesen...

Így is megteszi, vagy teljesen más helyre vigyem sétálni?

Figyelt kérdés
Általában Duna partra megyünk, mert közel van, és ott tud inni a szobacirkálóm. De azt halottam, hogy nem olyan érdekes nekik mindig ugyanoda menni. De itt le tudom vinni különböző partrészekre is. Az is megfelel, vagy vigyem erdőbe is? Az is van. Kicsit messzebb, csak ott vinnem kéne neki vizet akkor. Nem?
2011. szept. 25. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A kutya ki fogja bírni a sétát víz nélkül is...


Akkor kell csak víz, ha nagyon nagy meleg, kánikula van, és nincsenek árnyékos helyek sem séta közben.


Igazából a kutyának mindegy hol sétál, viheted több helyre is, vagy egy helyre. Neki az a fontos, hogy víve legyen a falkavezére által. :)


Az erdőnél viszont figyelj oda nagyon, mert ott viszont szedegetheted majd a kullancsokat az ebből.. :)

2011. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem itatnám a Dunából.

A szobacirkáló nem hinném, hogy több liter vizet vedel egy séta alkalmával. Szerintem egy fél literes palack elég neki.

2011. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi ;) legközelebb már csak fél hétkor megyek vele :))
2011. szept. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!