Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám jó helyre, jó...

Hogyan tudnám jó helyre, jó gazdinak adni? Állatmentők?

Figyelt kérdés

Nem régen hoztam haza az út széléről egy kis keverék kutyát. Már van 3 kutyám ő a 4-dik. Szegény nagyon sovány volt. De sajnos nagy fajta kutya lesz és már van 1 nagy testű kutyám meg 2 padlócirkáló. Csak ennyit tudok el tartani tisztességesen. Még amit be fogadtam egy ideig tudom de nem tudom meddig. gazdit keresünk neki. De ha valaki jelentkezik hogy neki kéne akkor hogyan tudnám jó helyre adni aki nem teszi ki újra, nem bántaná ha vami rosszat csinál? Illetve jól bánna vele?


Tudnátok olyan állt mentőket mondani akik ki jönnek bár mikor bár hova? ( a Vidám Mancsokat ne mondjátok mert őket hívtam de nem jöttek ki)


2011. okt. 8. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint akkor ha látok egy kutyát az út szélén? Mert mikor a kis kutyát meg láttam akkor hívtam őket.
2011. okt. 8. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írjatok adás-vételi szerződést, ahol vállalja, hogy megfelelően bánik majd a kutyussal. Ha sikerül jó helyre adnod, akkor rendszeresen kaphatsz róla képeket, infókat is.


Én a némter boxeremről a mai napig heti rendszerességgel levelet váltok a tenyésztőjével, és mindig küldök képeket is, stb. :)


Szerintem sose tudhatod előre, de reméljük, jó gazdit találsz neki! :) Talán még az is jó lehet, ha a leendő gazdit megnézed valamelyik közösségi portálon, az sok mindent elárul.. :)

2011. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat, aki bármikor bárhova kimegy nehezen fogsz találni sajnos.

De én ajánlom Neked, hogy facebookon vedd fel a kapcsolatot velük : Állatokat Védjük Együtt Alapítvány, PCAS Állatmentés, Radikális Állatvédelem, stb. Rakd ki az üzifalukra és ők is kiteszik, készíts róla képet, írd le a jellemzőit...

2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Én a face izés állatvédőknek mondott akárkikről nem sok jót hallottam.... :-(


Nem egyszer kerestek vemhes szuka kutyát, mert le akarták elletni, mert valami megrendelők kölyök kutyát szerettek volna vinni.

2011. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fészen Radi (Radikális Állatvédelem) tuti h nem keres vemhes kutyát...Annyi kidobott állatnak segítettek már mióta "ismerem" őket, hogy a két kezem és a két lábam összes ujja is kevés lenne szerencsére :)
2011. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!