Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphatta a kutyám?

Elkaphatta a kutyám?

Figyelt kérdés
Levittem egy folyóhoz ,abban pedig egy döglött állat teteme volt, ő pedig belement a vízbe és ivott is belőle,be van oltva minden ellen veszettség ellen is,de elkaphatta a veszettséget vagy valami mást emiatt ? nem ment oda az állathoz csak ivott a vízből.
2011. okt. 3. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
A tetemhez képest milyen irányba folyik a folyó? Mert ha a tetem lentebb volt, akkor nem hiszem hogy a vírusok, bacik, stb... visszaúszna. Bár nem értek hozzá.
2011. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%
A vérmérgezést szőrtüszőn keresztül is el lehet kapni nagyokos. Kihullik egy szőrszál, a szőrtüszőn keresztül felszívódik a méreganyag és már el is kaptad. Ugyanígy ha icipici felszíni sérülés van a testeden, ugyanott fel tud szívódni, emésztőrendszeren keresztül is. Legalább olvasnál utána mielőtt okoskodsz már megint... Ehhez már nincs mit hozzáfűzni...
2011. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

ok, ezt feladtam. Én utána néztem. Javasolom Te is tedd ezt. Próbáltam barátságosan vitát folytatni, de a Te bunkóságodból elég.

(állategészségügyi végzettségem is van).

2011. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a naponta 2-3 vadászaton akkorát röhögtem! Ha hetente 2-3 komolyabb zsákmány jut a farkasoknak, akkor már örülnek! Szerinted a fogságban tartott farkasokat milyen gyakran etetik??? Naponta kétszer, mint a kutyulikat? Fenét! Hetente egyszer kapnak kaját!
2011. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%
A kutyámat sétáltatom erdőben, evett már döghúst (szebb napjain bele is feküdt, a szag felülmúlhatatlan) és semmi baja. Persze ordítok vele, és direkt soha sem engedném meg neki. Általában kihányja, és gyakran van féregtelenítve, mert úgy tudom az a leggyakoribb amit elkaphat. A víztől kétlem hogy baja lenne. Az esély persze megvan rá, ha nagyon aggódsz ott az állatorvos.
2011. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!